Pastāv aizdomas, ka, iespējams, miljonārs Maligins nav miris fizioloģiski dabiskā nāvē

Pastāv aizdomas, ka, iespējams, miljonārs Maligins nav miris fizioloģiski dabiskā nāvē
Komentāri[9] Bilžu galerija[15] 12.12.2017 11:05
Pēc neoficiālas informācijas uzņēmēja Valērija Maligina meitām esot radušās aizdomas, ka diez vai pie labas veselības esošais miljonārs tā vienkārši ņēmis un nomiris pats no sevis 52 gadu vecumā, un tāpēc arī sākts kriminālprocess Valsts policijā. Lai gan ārēju vardarbīgu pēdu neesot, tiek veikta padziļināta ekspertīze, piemēram, ko Maligins uzņēmis uzturā pirms nāves. Turpināsim informēt.

UZZIŅAI:

Miris uzņēmējs, AS Olainfarm vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins, vēsta Olainfarm paziņojums slavenajā biržā Nasdaq Riga. "52 gadu vecumā savās mājās Jūrmalā mūžībā devies AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins," rakstīts biržas paziņojumā.

Maligins bija miljonārs. Vairākus gadus pēc kārtas Valērijs tika ierindots Latvijas bagātāko cilvēku sarakstu spicē.

TV3 raidījums Nekā personīga vēsta, ka par notikušo sākts kriminālprocess un Maligins esot miris savās mājās Jūrmalā. Uzņēmējs pēdējā laikā tika ierauts privātās dzīves skandālos, kas saistīti ar vardarbību.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valērija Maligina tuviniekiem.

LASIET ARĪ:

Īsta 'maita'! Pēc vīra iespējamā nogalināšanas mēģinājuma Elīna Dzelme šķiras no sava miljonāra

Baisas ziņas par vardarbību un sišanu Elīnas Dzelmes un miljonāra Maligina ģimenē

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Iz vēstures:

Uzņēmuma pārstāvji atgādina, ka Maligins kļuva par «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā. «Viņa vadībā AS «Olainfarm» attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm,» norāda uzņēmuma pārstāvji.

Maligins ir bijis arī «Endokrininiai Preparatai» valdes priekšsēdētājs, AS «Rīgas farmaceitiskā fabrika» padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas «Aroma Baltfarm» un SIA «Alfa-Denta» direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta «Dienas Bizness» šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7.vietā ar 70 miljonu eiro turību.

«Olainfarm» ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. «Olainfarm» akcijas kotē «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā.

«Olainfarm» koncerna kopējais apgrozījums pērn sasniedza 110,693 miljonus eiro, bet koncerna peļņa 2016.gadā bija 11,586 miljoni. eiro.

Uzņēmuma pārstāvis, valdes loceklis Salvis Lapiņš norādīja, ka lēmumi par uzņēmuma vadību un turpmāko rīcību ir uzņēmuma padomes kompetencē. Visticamāk, nākamnedēļ tiks sasaukta uzņēmuma padomes ārkārtas sēde.

Uzņēmuma padomes priekšsēdētājs, ekspremjers Ivars Godmanis komentārus nesniedz.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Ilga Krafte 13.12.2017 18:24
13 12 Kas to nu zina ,kā tur bija , bet mūsu izmeklētāji neko neredzēs ,pārāk vāji savā darbā .. Nu ,neticu policijas varas iestādēm .. (dunno)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV