Šokējoši. Āgenskalna tirgus tiek iznīcināts, jo ienesīgo vietiņu noskatījis lielveikals LIDL

Vai tiešām āgenskalnieši pieļaus šo kārtējo Nila Ušakova rokaspuišu gājienu? Kas notiks ar skābo kāpostu sievu, kas tur strādā jau gadus 20? Ko darīs Gunārs no Babītes puses, kurš ik sestdienu ierodas ar svaigiem salātiem un dārzeņiem, un ik rudeni izaudzē jaunu ķirbju šķirni vai četrkrāsainas bietes?

Šokējoši. Āgenskalna tirgus tiek iznīcināts, jo ienesīgo vietiņu noskatījis lielveikals LIDL
Komentāri[47] Bilžu galerija[4] 25.11.2017 18:58
PAPILDINĀTS 27.NOVEMBRĪ: Pateicoties medijiem un sabiedrības neapmierinātībai 2017.gada 28.novembrī deputāta Olafa Pulka opozīcijas bloks sasaucis Rīgas Domes ārkārtas sēdi Āgenskalna tirgus jautājumā.

Jau ziņots, ka no Āgenskalna tirgus štata atlaisti apsargi, apkopējas un administratīvā aparāta darbinieki. Tirgus, kurā varēja nopirkt pašmāju zemnieku gardumus un Latvijā audzētos dārzeņus, ogas un augļus tiek likvidēts. Tā bija ļoti iecienīta iepirkšanās vieta un deva darbu simtiem cilvēku. Lūk, atklāta vēstule medijiem par plānoto Āgenskalna tirgus iznīcināšanu.


Paldies visiem, kas sākuši rakstīt par zibens ātrumā plānoto Āgenskalna tirgus likvidāciju, es pat teiktu – birokrātisku spēju ar marodieriskām metodēm iespļaut sejā kultūrvēstures mantojumam un daudzu tūristu iecienītam objektam, nemaz nerunājot par mums, āgenskalniešiem, kam šis tirgus ir tik tuvs kā pašu sirmā vecmāmiņa.

Tempi, kādos plānots tirgu slēgt, un arī attīstības plāni ir miglā tīti – acīmredzot mums nav tiesību zināt, ka šī, izskatās, ir vieta, kurai aci uzmetis Lidl?

Pasaulē jau tā ir izplatīta parādība – tirgu aizslēdzam ciet un kādu tamlīdzīgu lielveikalu veram vaļā. Jo kam gan mums pašu ražotā lauksaimnieku prece, ja varam centralizēti ievest kārtējos zemas kvalitātes produktus un maksimāli radīt peļņu lieltirgotājiem?

Es aicinu medijus uzdot jautājumus atbildīgajām amatpersonām un nelikt viņus mierā tikām, kamēr tiek skaidri pateikts, kāpēc jālikvidē mūsu Āgenskalna tirgus!

Daži jautājumi, kas, mūs, āgenskalniešus, interesē:

- Vai tiešām tāpēc, ka Lidl plānos varētu būt būvēt Āgenskalnā lielveikalu, vajag slēgt Āgenskalna tirgu?

- Kāpēc objekta sakārtošana novilcināšana notikusi tik ilgi un kurš tieši ir vainīgs, ka nevarēja (vai negribēja) atrast līdzekļus elementāram remontam?

- Kā domnieku valdošā partija grasās tūristiem izskaidrot, ka Āgenskalna tirgus ir aizslēgts, lai gan tūrisma ceļvežos tas vēl ir atspoguļots? Vai drukāsiet par budžeta līdzekļiem jaunus tūrisma ceļvežus? Jeb viss būs tik vienkārši kā, uzklikšķinot Live Riga vietnē uz Āgenskalna tirgu?

Āgenskalna iedzīvotāja Sanita Ancāne. Raksts pirmoreiz publicētsPietiek.com .

Skarbi par Āgenskalna tirgus slēgšanu izsakās arī žurnāliste Gunta Sloga:

"PRET ĀGENSKALNA TIRGUS SLĒGŠANU! Kad pirms kāda laika Centrāltirgus paspārnē nonāca Āgenskalna tirgus, tirgotāju vidū paklīda baumas, ka to slēgs. Es tam neticēju. Jā, pēdējos gados lielveikalu ekspansijas iespaidā tirgus ir panīcis, taču, kārtīga saimnieka rokās nonācis, tas atkal varētu atdzīvoties. Bet noticis pretējais, kopš te saimnieko Centrāltirgus, tiek darīts viss, lai tirgošanās apsīktu - to man ir stāstījuši vairāki tirgotāji. Nu paziņots, ka no janvāra tirgu slēgs. Kas notiks ar skābo kāpostu sievu, kas tur strādā jau gadus 20? Ko darīs Gunārs no Babītes puses, kurš ik sestdienu ierodas ar svaigiem salātiem un dārzeņiem, un ik rudeni izaudzē jaunu ķirbju šķirni vai četrkrāsainas bietes? Nemaz nerunājot par to, ka tiks pamests novārtā Reinholda Šmēlinga projektētais paviljons. Kāpēc ir sajūta, ka šīs pilsētas vadība dara visu iespējamo, lai dzīve Rīgā kļūtu nepanesama? Vai tiešām āgenskalnieši pieļaus šo kārtējo Nila Ušakova rokaspuišu gājienu?"

Opozīcijas līderis Olafs Pulks:
"Āgenskalna tirgus renovācijai naudas nav, bet 9.maija svinēšanai par godu Latvijas okupācijai - ir. Saskaņas un Gods kalpot Rīgai prioritātes Rīgas Domē."

Komentējiet, nebīstieties izteikt viedokli!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [47] ››
cesters 20.05.2018 21:11
Jāvelk ārā kaulu zāģis, cīņai lai nosargātu mūsu Āģīti!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss