Kāpēc Donam, Rivam un Reinikam nav draudzenes?

Kāpēc Donam, Rivam un Reinikam nav draudzenes?
Komentāri[13] Bilžu galerija[15] 23.09.2017 21:15
Viņi ir slaveni, panākumiem bagāti, harizmātiski, izskatīgi un ar lielisku fizisko formu, kas liek tūkstošiem meiteņu spiegt un sapņot, klausoties šo mūziķu sacerētās melodijas, raksta Vakara Ziņas. Daudzas meitenes būtu gatavas uz lieliem darbiem, lai tikai sēdētu līdzās Donam automašīnā, kā tas izdevās deviņām skaistulēm viņa jaunākajā videoklipā «Pa ceļam». Sieviešu sirdis arī sadeg, kad uz skatuves parādās tautā iemīļotais Lauris Reiniks. Visticamāk, viens no iemesliem, kādēļ pagājušajā gadā uz «Viņas melo labāk» konkursu pieteicās tik daudz dāmu, bija izskanējušās baumas, ka viena no izvēlētajām meitenēm varēs filmēties kopā ar Reiniku.

Sirsnīgais Markus Riva šobrīd morāli atbalsta šova «X Faktors» dalībniekus. Ja kādam ir gājis ļoti smagi, viņš ir ļoti iejūtīgs un nevairās pat apskaut tos, kuriem paveicies mazāk. Domājams, ka, redzot ko tādu, ne viena vien meitene skumji nopūšas, ka nekāpa uz «X Faktora» skatuves.


Lai arī raksta virsrakstā uzdotais jautājums daudziem sabiedrības locekļiem ir pilnīgi skaidrs, tomēr pilnu rakstu lasiet jaunākajā žurnāla "Vakara Ziņas" izlaidumā vai Vz.lv .

LASIET ARĪ: Markus Rivas seksuālā orientācija tiek apspriesta pat Krievijā

Lauris Reiniks šokēts un satriekts par 49 geju nāvi Amerikā

Dons uz Latviju atbrauc bez Lily, sieva esot aizņemta darbā

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
kauns 06.11.2017 17:13
Jokainā Reinika ģimene

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss