Rita Trence tiek uzskatīta par Lilitas Ozoliņas un Imanta Skrastiņa laulības izjaucēju

Pašmāju mīlas trilleris.

Rita Trence tiek uzskatīta par Lilitas Ozoliņas un Imanta Skrastiņa laulības izjaucēju
Komentāri[11] Bilžu galerija[16] 02.07.2017 19:23

Latviešu estrādes dziedātāja Rita Trence kopā ar vīru, dziedošo aktieri Imantu Skrastiņu kopā ir jau 30 gadus. Iepriekš aktieris bija precējies ar Dailes teātra dīvu Lilitu Ozoliņu un tieši Rita tiek uzskatīta par aktieru pāra laulības izjukšanas iemeslu, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Rita, kuras attiecības ar Imantu reiz izraisīja plašu ažiotāžu, 30 gadus vēlāk atklāti pastāstījusi, ka, lai arī bijuši cilvēki, kuri aiz dziedātājas muguras aprunājuši viņas un Imanta attiecības, pati dziedātāja nekad nav saņēmusi atklātus pārmetumus. Arī no pašas aktrises Lilitas Ozoliņas puses ne.

«Ar Lilitu Ozoliņu naidā neesam. Nekad neesmu jutusies vainīga viņas priekšā. (..)  Mūsu attiecības ir ļoti lietišķas, bet ļoti labvēlīgas. Nav jau nekāda pamata naidoties,» vaļsirdīgi stāsta Trence.

Trence (61) pat pēc 30 gadu kopdzīves ar savu Imantu (76) joprojām jūtas iemīlējusies un, lai arī abi viens otru jau «izgrauzuši līdz kaulam», atzīst, ka vēl aizvien viens otru pārsteidz un lutina.

«Dzīvojam ar vīru viens otram. (..) Būtiski ir arī ikdienas mīļie sīkumi. Imantam reizēm patīk atstāt mazas zīmītes zem spilvena. Arī viņš gaida, kad, piemēram, pirms došanās ceļojumos atstāšu kādu mīļu vārdu uz papīriņa,» par attiecībām ar aktieri Imantu Skrastiņu stāsta Rita.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
kresiite 06.07.2017 09:07
Neviens neko nevar izjaukt, ja jau paši nav izjaukuši!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss