Sabiedrība šokā! Ušakovs apmeklē tikai tās debates, kur sievas draudzene Broka 'zīmējas'

Vai top jauna partija - "Nacionālā Saskaņas apvienība"?

Sabiedrība šokā! Ušakovs apmeklē tikai tās debates, kur sievas draudzene Broka 'zīmējas'
Komentāri[32] Bilžu galerija[14] 02.06.2017 16:13

Arī 2017.gada 2.jūnija vakarā LTV ēterā spridzinās politiskās debates, kur ekskluzīvi apsolījis ierasties žurnālistus agresīvi ignorējošais eksžurnālists Nils Ušakovs. Un vai zināt kāpēc? Jo tur taču būs Nila Ušakova un Ivetas Strautiņas-Ušakovas ģimenes draudzene Baiba Broka un atkal varēs duelēties ar iepriekš sagatavotiem un saskaņotiem jautājumiem.

Sabiedrības attieksme pret Rīgas mēru Nilu Ušakovu pēdējās nedēļās ir krasi mainījusies - tieši šokējošās politiķa augstprātības un uzpūtības dēļ: tiek ignorēti žurnālisti, pat atsevišķi raidījumi un TV kanāli. Sak' - tautai nepatīk, ka mūsu Nilam tik ļoti sakāpis galvā. Zemāk varat redzēt vien dažus sabiedrības elites neapmierinātos tvītus.

Savukārt partija "Par Neatkarīgu Latviju" sociālajos tīklos izteikusi šādu viedokli:

"Krievu „Kangari” un  Latviešu  „Nacisti” kopā  kā sūc  Mežaparka estrādes  rekonstrukcijas  pupu!

Īsi pirms vēlēšanām Sociāldemokrātiksā partija „Saskaņa” steidzamības kārtā izsludināja konkursu par Mežaparka estrādes rekonstrukciju, sākotnēja summa, ko ar Nacionālas apvienības un Kultūras Ministrijas svētību Rīgas  Dome vēlējās aizņemties bija 25 milj.EUR, bet vēlāk šī summa pieauga par vēl 9 miljoniem. Uzvarētājs šajā konkursā, kā viemēr ir uzņēmums, kas nedaudz maina nosaukumu, īpašniekus un/vai uztaisa  līdzīgu uzņēmumu; bet vienmēr vinnē dažādos Rīgas Domes konkursos un ir līdzvainīgs, gan Maksima traģiskajā sabrukšanā, prezidenta pils degšanā, gan P.Stradiņa Slimnīcas un Nacionālās  Bibliotēkas būvniecības brāķos.

Interesanti, ka tik ļoti reklamētie  iekšpagalmu rekonstrukcijas darbi vai stadiona rekonstrukcija Kr. Barona ielā tiek atdota ar  Nacionālās  apvienības  Jūrmalas  mēra kandidāta  Andra Čudas  saistīto uzņēmumu Jūrmalas  Mežaparki. Un vispār Nila Ušakova-Strautiņa sievas  Ivetas Ušakovas –Strautiņas  ilgstošā draudzība ar Rīgas Mēra kandidāti no Nacionalās apvienības nav nekāds noslēpums, viņas draudzējās kopš kopa strādāja Tieslietu Ministra Gaida Bērziņa  birojā. Arī tas, ka Nils  Ušakovs uz debatēm nāk tikai ar Baibu Broku, rada priekštatu, ka top jauns  tandēms par Nacionālo Saskaņu/Tēvzemē un Brīvībā."

Rakstiet, izsakiet savu viedokli komentāru sadaļā.

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [32] ››
lilija 19.06.2017 12:18
Vispār jau laikam arī Iveta bija ģimenes draudzene, kad Ušakovs bija ar iepriekšējo sievu precējies... Un viņi patiešām izskatījās kā iemīlējušies abi.... Taču domāju, ka šajā gadījumā Ušakovspamatīgi iegāza nacionāļus - viņš taču tīšām to darīja, lai cilvēki nebalsotu par latvisko nacionālo apvienību, jo redz, viņi taču čupojas ar Saskaņu. Taču arī Baiba Broka, cik redzēju diskusijas, nekādu nacionalo interešu aizstāvību neizrādīja, patiešām draudzīgā saskaņā ar Ušakovu cīnījās un apsmaidīja, piemēram, Rēderu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss