Negaidīti no Rīgas mēra amata atkāpies Nils Ušakovs

Sakarā ar dramatiskajām politiskajām kļūdām valsts valodas pārkāpumu dēļ, kā arī uzņemoties atbildību par Krišjāņa Barona ielas sačakarēšanu Rīgā un kapu tramvaja skandālu, Nils Ušakovs nav spējis izturēt sabiedrības spiedienu un nolēmis nolikt Rīgas mēra un pašvaldības deputāta mandātu.

Negaidīti no Rīgas mēra amata atkāpies Nils Ušakovs
Komentāri[22] Bilžu galerija[7] 01.04.2017 00:01
"Es vairs tās pensionāru asaras nespēju izturēt. Teju katram otrajam rīdziniekam es ilgstoši nepatīku. Nu pasakiet, kā lai tādos apstākļos dzīvoju, strādāju un mīlu savu Rīgu un tās guļamrajonus?" - telefonintervijā portālam Vipi.lv  sacīja ilggadējais un nu jau līdzšinējais Rīgas mērs Nils Ušakovs.

"Es atkāpjos, tur vairs nav ko runāt un diskutēt. Varbūt, ka nākotnē vadīšu kādu citu pašvaldību - Zilupē, Ventspilī, Daugavpilī vai Valmierā. Šobrīd, lai ar Rīgā sataisītajām ziepēm tiek galā Ameriks! Gana esam viņu bīdījuši, atbalstījuši un 20% maksājuši. Lai cilvēks strādā."

Sākotnējā informācija liecina, ka sakarā ar dramatiskajām politiskajām kļūdām valsts valodas pārkāpumu dēļ, kā arī uzņemoties atbildību par Krišjāņa Barona ielas sačakarēšanu Rīgā un kapu tramvaja skandālu, Nils Ušakovs nav spējis izturēt sabiedrības emocionālo spiedienu un nolēmis nolikt Rīgas mēra un pašvaldības deputāta mandātu. Tāpat Ušakovs nolēmis dzēst visus savus radītos sociālo tīklu kontus Draugiem.lv, Facebook, Twitter un VKontakte.

Tomēr pagaidām visi šie soctīklu profili vēl strādā un iedzīvotāji ir aicināti tajos gult savus "atvadu vārdus" kādreizējam Rīgas mēram Nilam Ušakovam. To vēlams darīt tikai krievu valodā, lai arī starptautiskā sabiedrība visu redz un saprot.

Jautāts vai politiķis startēs pašvaldību vēlēšanās Rīgā 2017. gada 3.jūnijā, Nils Ušakovs saka kategorisku NĒ: "Lai nāk Ķirsis, Broka, Bordāns - tie tomēr ir profesionāļi!"

Mūsu rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Ušakova atlūgumu ar prieku jau pieņēmis vakar vēlu vakarā, par ko naktī informējis valdības vadītāju Māri Kučinski. Savukārt Saskaņas līderis Jānis Urbanovičs ir satriekts par notikušo - viņš uz telefona zvaniem neatbild. Urbanovičs esot smagā emocionālā šoka stāvoklī un viņam "nekad nepiederējušais džips" atkal manīts traucamies 200 km/h uz Daugavpils-Rēzeknes šosejas.

Šī ir 1.aprīļa ziņa un neviens vārds tajā neatbilst patiesībai. Lai visiem forša joku diena!

Ainiņas iz Ušakova dzīves jocīgākajos rakursos nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
VALDIS ZARIŅŠ 13.04.2017 23:18
Jācer ka tas Kungs sadzirdēs šo ziņu ........un izpildīs vēlēšanos....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss