Repšes meita Madara piedzīvo smagāko operāciju mūžā

Repšes meita Madara piedzīvo smagāko operāciju mūžā
Komentāri Bilžu galerija[9] 16.03.2017 20:15
Bijušā premjerministra Einara Repšes trīsdesmit divus gadus vecā meita Madara, kas kādreiz bija pazīstama arī kā TV realitātes šovu zvaigzne, sociālajos tīklos dalījusies ar informāciju, ka gatavojas savas dzīves smagākajai operācijai, kas gaidāma 20. martā. Pēc operācijas gadu notiks rehabilitācija, vēsta portāls Sejas.lv.

Ziņu par gaidāmo operāciju sociālajos tīklos publiskoja pati Madara, rakstot, ka laiks lido vēja spārniem, vēl atlikušas deviņas dienas. Jaunā sieviete neslēpa, ka ir nobijusies, nervoza un uztraukusies, bet pie reizes arī laimīga, ka beidzot notiks operācija.

Gaidāmā operācija ir jau ceturtā lielā operācija pēdējo divu gadu laikā, un, pēc pašas Madaras domām, tā nav pēdējā.

Madara nav nobijusies no pašas operācijas, jo viņai ir lielisks ķirurgs, kuram viņa uzticas, bet biedē iznākums, iespējamās komplikācijas, gadu ilgā atlabšana un, protams, viss jaunais, kam vajadzēs pielāgoties, kā arī sāpes.

Madara tic brīnumam un visam labajam, kā nekā viņa ir cīnītāja. Pēc pārdomu publiskošanas sociālajos tīklos daudzi fotogrāfes draugi izteica uzmundrinājuma vārdus, aicinot ticēt labajam un domāt labas domas.

Madara jau agrāk sociālajā vietnē vēstījusi par savām veselības problēmām, sīkāku informāciju neatklājot. 2015. gada pavasarī Repše vēstīja par tām zina tikai daži cilvēki.

Novēlam veselību un ātru atveseļošanos Madarai!

Seksīgās Madaras foto nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss