Baumas apstiprinās: žurnālisti Baibu Strautmani pieķer spēļu automātu zālē

Spēļu elle esot savā varā ņēmusi ne tikai deputātu Seržantu, bet arī kādreizējo TV zvaigzni Strautmani.

Baumas apstiprinās: žurnālisti Baibu Strautmani pieķer spēļu automātu zālē
Komentāri[8] Bilžu galerija[4] 01.03.2017 07:13

Jau pirms vairākiem gadiem žurnālistu aprindās esot baumots, ka populārajai Latvijas žurnālistei Baibai Strautmanei ir atkarība no azartspēlēm, vēsta žurnāls Kas Jauns. Tagad gūti arī reāli pierādījumi tam, ka Strautmane savu laiku pavada spēļu zālēs.

Baiba Strautmane, kura agrāk savu popularitāti iemantoja kā skandaloza žurnāliste, šobrīd publiskos pasākumos nav sastopama. Viņa aktīvi darbojas tikai Tviterī, kur asi izsakās par visdažādākajām tēmām.

Līdztekus visam iepriekš aprakstītajam, izdevums Kas Jauns vēsta, ka Baiba Strautmane savu brīvo laiku mēdz pavadīt spēļu automātu zālēs. Izdevuma rīcībā nonākuši fotoattēli, kuros viņa redzama pie spēļu automāta, savukārt portāla Pietiek.com publikācijā redzama iznākam no spēļu elles.

Par to, ka runa ir tieši par spēļu automātu atkarību vidēji smagā formā, īpašu šaubu neesot. Kā informē portāla Pietiek avoti, pie spēļu automātiem pa divām līdz četrām stundām tiekot pavadītas vairākas reizes nedēļā.

Sarunā ar žurnālistiem ekperti brīdina, ka aizraušanās ar azartspēlēm noved pie atkarības un tālāk jau azartspēļu izraisītās problēmas var būtiski ietekmēt cilvēka dzīvi citās jomās.

Foto no žurnāla Kas Jauns 28.februāra numura

Foto Strautmane un spēļu zāle - nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
... 19.03.2017 07:23
Katrs savā brīvajā laikā dara ko grib... Ja viņa var atļauties tad kāpēc nevar spēlēt?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss