Dažus mēnešus pēc bērniņa piedzimšanas izjukusi Kristapa Valtera laulība

Dažus mēnešus pēc bērniņa piedzimšanas izjukusi Kristapa Valtera laulība
Komentāri[1] Bilžu galerija[7] 28.02.2017 20:14
Basketbolists Kristaps Valters esot pārtraucis kopdzīvi ar trīs bērnu māmiņu Džeinu Ansoni-Valteri, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Kristaps Valters esot atradis jaunu aizraušanos, viņam esot izveidojies romāns ar TV zvaigznes Renāra Zeltiņa bijušo sirdsāķīti Lāsmu Jukoni (attēlā kopā ar Renāru).


Pērn septembrī pasaulē nāca nāca Kristapa Valtera un Džeinas Ansones-Valteres trešā kopīgā atvase meita Abigeila. Pāris apprecējās 2013.gadā, dažus mēnešus pēc meitas Tabitas dzimšanas.

Valteru ģimenei tuvu stāvošas personas paziņojušas, ka jau neilgi pirms trešās meitas dzimšanas pāra laulības dzīvē valdījušas nesaskaņas. Kamēr Džeina rūpējusies par bērniem un gaidījusi trešo atvasi, Kristaps esot izklaidējās Rīgas naktsklubos, kur neesot vairījies no bohēmas un citām sievietēm.

Pēc kopdzīves pārtraukšanas Kristaps pārcēlies dzīvot pie sava tēva Valda Valtera un ar bērniem tiekas gluži kā ciemiņš. Valtera sieva Džeina ne apstiprina, ne noliedz izskanējušās baumas par kopdzīves beigām, bet viņas Facebook konts šobrīd ir nobloķēts.

35 gadus vecajam Kristapam Valteram ir pieci bērni - divi dzimuši pirmajā laulībā ar Signi Valteri, bet ar esošo sievu Džeinu Kristapu vieno trīs meitiņas.

Skaistās Džeinas Ansones foto nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Anete 01.03.2017 11:23
Ap šo ģimeni virmo ne TĀDA karma. Kaut kas nav kā vajag, visiem tās mūžīgās kaislības, scēnas un šķiršanās...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV