Īsti vīrieši tā nerīkojas. Par Andri Buli smejas Liene Skulme

Skandāls Liene Skulme un Andris Bulis turpinās.

Īsti vīrieši tā nerīkojas. Par Andri Buli smejas Liene Skulme
Komentāri[3] Bilžu galerija[9] 21.02.2017 22:33

Liene nekautrējas iztirzāt romānu ar pazīstamo aktieri. Bulis ilgi klusēja, tomēr nesen žurnālā Ieva atklāja savu grēksūdzi. Šobrīd Liene Skulme, kura sevi uzskata par mākslinieci, vienkārši iesmej par Andra atklāsmēm.

Bulis intervijā atklājis, ka pametis ģimeni krīzes laikā un lielāko prieku tam sagādā fakts, ka viņam tomēr izdevies saglābt ģimeni un kļūt par meitiņas tēti.

Aktieris pametis ģimeni, sācis viens pats noīrējis dzīvokli, kad viņa dzīvē ienākusi Liene. Par spīti draugu brīdinājumiem nesaistīties ar šo sievieto bez noteiktas nodarbošanās, aktieris neesot paklausījis. Andris bijis izsalcis pēc labiem vārdiem, glāstiem, mīlestības un ar Skulmi esot juties kādam patiesi vajadzīgs.

Izlasot Buļa grēksūdzi, Skulme žurnālam Kas Jauns stāsta, ka nedomā, ka tas mainīs aktiera dzīvesveidu.

Interviju Liene lasījusi ar smaidu, gluži kā anekdoti! Izklausījies: Bulis esot aizvilkts no sievas ar varu un turēts verdzībā. Liene ierēc arī par to, ka bijušais mīļaķais pats visām runātajām muļķībām tic, un galvenais, ka tam tic arī sieva. Skulme esot droša, ka «suns spalvu met, bet tikumi nemainās».

Portālam Delfi Izklaide Skulme aizvainota sacījusi: "Tas ir smieklīgi, ka viņš neuzņemas atbildību un kaut ko mistiski nožēlo. Īsti vīrieši tā nerīkojas. Cilvēkiem likās – kā es to nezināju? Protams, ka es to nezināju. Es visu par to, ko viņš domā, dara, uzzināju no preses. Viņš taču nodzīvoja ar mani visu vasaru, es viņam devu labāko, ko es varēju. Un pēc tam tas viss – normāla sieviete taču to nevar izturēt!"

Andra Buļa sievietes nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
AM. 10.03.2017 08:55
Ko tad tu Liene devi no sevis to labāko,kas tas bija?Orālās spēles?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss