Ainars Virga reanimācijā. Atkal esot pārdozējis alkoholu

Leģendārais Līvs atkal sasirdzis.

Ainars Virga reanimācijā. Atkal esot pārdozējis alkoholu
Komentāri[8] Bilžu galerija[9] 28.01.2017 20:58
Pagājušajā nedēļā, kad Ventspilī norisinājās Muzikālās bankas 2016 balvu pasniegšanas ceremonija, uz to neieradās latviešu mūziķis Ainars Virga. Kolēģi žurnālam Vakara Ziņas stāsta, ka veselības problēmas esot nopietnas.

Pazīstamais ugunsdzēsējs-šovu zvaigzne un dziedātājs Jānis Buķelis atklājis, ka viņa kolēģim Ainaram esot patiešām nopietnas veselības problēmas, tāpēc viņš nav varējis ierasties uz Muzikālās bankas 2016 balvu ceremoniju. Buķelis stāstīja, ka Ainars ir stipri saslimis un vēl pagājušajā nedēļā atradās slimnīcā.

«Viņš ir slimnīcā un viņam ir grūti,» atklāj Jānis.

Vēl kāds neformāls avots izdevumam atklājis, ka Virga atrodas Liepājas slimnīcas reanimācijā, kur nonācis kārtējo reizi parāk liela alkohola lietošanas dēļ. Viņa veselības stāvoklis esot bijis ļoti smags, tomēr šobrīd tas stabilizējies.

Vēsture atkārtojas. Piemēram, 2015.gadā diemžēl pēc “Zelta mikrofons 2015” balvas par albumu “Dziesmas par dziesmu un mīlestību” viņš slimības dēļ ierasties nevarēja. Toreiz prese rakstīja, un Guntars Račs sacīja:

"Nav noslēpums, ka populārais rokmūziķis pēdējos gados ieslīdzis pamatīgā atkarībā no alkohola. ...tas viņa dzīvesveids. To varēja nojaust pēc Guntara Rača runas: “Ainars patiešām ir slimnīcā. Mēs Tev novēlam veselību, izturību, mēs Tevi gaidām atpakaļ uz skatuves.  Es domāju, ka visi zālē esošie saprot, par ko es runāju. Turēsim īkšķus par Ainaru. Viņš atgriezīsies pie mums normālā… Ainar, mēs Tevi mīlam!”"


Arī mēs no sirds novēlam Ainaram tikt uz kājām pēc iespējas ātrāk un priecēt atkal mūs ar savu harizmu, balsi un ģitārspēli!

Nākamajā lapā Ainara dzīves mirkļi blakus savai sirdsmīļotajai

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Leviathan 22.02.2017 18:56
Dzers tik ilgi, kamēr pie brāļa aizies. To vinš sev nekad nevarēs piedot, ka Dainis aizgāja (kā viņš domā) viņa vainas dēļ.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss