Elīna Maligina valsts svētku laikā lej žulti sociālajos tīklos
Nesen pie vīra – miljonāra Valērija Malgina – izgājusī aktrise un māksliniece Elīna Dzelme dienu pirms valsts svētkiem sociālajā tīklā «Facebook» pārsteidza savus sekotājus ar Latviju un latviešus neglaimojošiem tekstu.

Viņas ieraksts, kurā nav ievērota elementāra latviešu valodas gramatika, izraisīja plašu rezonansi, komentāros gūstot gan atsaucību, «parakstoties zem katra viņas vārda», gan nosodījumu, nosaucot viņas ierakstu par «morālo caureju». Pēcāk tas pārpublicēts krievvalodīgajos medijos, iegūstot jau citu «nokrāsu».
Vārda brīvība ir viena no demokrātiskas valsts vērtībām un viedokli izteikt, it īpaši sociālajos tīklos, nevar aizliegt nevienam. Jautājums – vai šādi emociju izvirdumi nenodara vairāk ļaunuma nekā labuma? Ko domā tu?
Nākamajā lapā fotogalerija: pēdējais foto - Elīna Dzelme apprecas caurspīdīgā kleitā