Sakašķējušās dziedātājas Olga Rajecka un LieneCandy

Miljonārs 'Krūmiņjūlis' intervijā TV atzinās, ka palīdzējis Lienei Greifānei Maskavā iegūt darbu. Krūmiņš esot sazvanījies ar tuvu draugu, pazīstamo dziedoni Grigoriju Ļepsu, kurš piekritis palīdzēt latviešu dziedātājai, pieņemot viņu savā personīgajā grupā jeb kvartetā par bekvokālisti.

Sakašķējušās dziedātājas Olga Rajecka un LieneCandy
Komentāri[15] Bilžu galerija[14] 14.10.2016 22:21
Latviešu miljonārs Jūlijs Krūmiņš intervijā Rīga TV24 raidījumam Rampas ugunis šonedēļ atklāja, ka viņš nupat finansiāli palīdzējis pašmāju dziedātājai Lienei Greifānei, kura šobrīd pārcēlusies uz dzīvi Maskavā. Dziedātāja Olga Rajecka publiski apsveikusi Greifāni, sakot, ka viņai Maskavā briestot lieli panākumi.

Miljonārs intervijā raidījumam atzinās, ka palīdzējis Lienei Greifānei Maskavā atrast darbu. Krūmiņš esot sazvanījies ar tuvu draugu Grigoriju Ļepsu, kurš piekritis palīdzēt latviešu dziedātājai, pieņemot viņu savā kvartetā par bekvokālisti.

Prese raksta, ka Feisbukā ar savstarpēji neglaimojošiem komentāriem apmainījušās divas Latvijā populāras dziedātājas - Liene Greifāne (plašāk pazīstama kā LieneCandy) un Olga Rajecka. Žurnālisti abu dāmu dueli nosaukuši par saiešanu ragos.

Dziedātāja Liene Greifāne savā profilā ievietojusi attēlu no kādas uzstāšanās Krievijā. Savukārt šovbiznesa zvaigzne Olga Rajecka to komentējusi nedaudz greizsirdīgā stilā: "Nu apsveicu , Tev briest lieli panākumi Maskavā pateicoties Jūlijam Krūmiņam. Nu dažiem veicās! Re cik labi ,ja ir bagāts mecenāts! Nu to jau viņš pateica visai Latvijai! Liene, lai veicās!"

Greifāne nav palikusi atbildi parādā: "Neizklausās pēc apsveikuma. Panākumi gan būs jāsasniedz pašai, jo manā vietā Jūlijs nenodziedās un mani nenoprezentēs. Laikam tomēr ar to daļu būs jātiek galā pašai. Tu ari vari uzprasīt, lai tevi iepazīstina ar kādu Maskavā, lai vari sevi prezentēt, nevajag mest plinti krūmos..."

LASIET ARĪ: Tautu satrauc LienesCandy emigrēšana uz Krieviju. Dēls negrib kļūt par krievu

LieneiCandy par braukšanu smagā dzērumā atņemtas tiesības

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu LienesCandy iepirkšanos apakšveļas veikalā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Fane 10.11.2016 10:19
Patiesi, lai Lienītei veicāas, ko šeit darīt, un Olga lai sēž nu mierīga un neskauž... vienai superīgai dziedātājai...........

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV