Maestro Pauls šokēts par Rakovskas videoklipu! Iedzēris sirdsdrapes

Kārtējie piedzīvojumi Maestro Paula un skandalozās Agneses Rakovskas sadarbībā.

Maestro Pauls šokēts par Rakovskas videoklipu! Iedzēris sirdsdrapes
Komentāri[7] Bilžu galerija[11] 25.08.2016 20:48
Pēc Maestro Raimonda Paula un avangardiskās dziedātājas Agneses Rakovskas kašķa abi mūziķi atkal sākuši sadarbību.

Pašmāju grupas Triānas parks soliste Agnese Rakovska publicējusi videoklipu Raimonda Paula dziesmai «Vienaldzības». Tas ir pirmais singls no ziemā gaidāmā albuma, kurā apkopotas spilgtākās kompozīcijas no pagājušā gada rudenī izskanējušās koncertprogrammas «Neaizmirsti mani».

«Dziesmā izskan Vizmas Belševicas dzeja. Jau pirmajā reizē, kad vēl tikai notika mēģinājumi kopā ar Maestro, es zināju, ka šī būs dziesma, kuru vēlēšos pieturēt sev tuvāk. Dziesmas saturs manī raisīja vīzijas par meditatīvu, transam līdzīgu stāvokli, kuru centos ietērpt krāsā un formā, radot stāstu par meiteni, kas krāj vienaldzības… Video tapšana bija īpašs notikums, jo fotogrāfijās procesu iemūžināja Raimonda Paula mazmeita Monika Ivonne,» par dziesmu un video stāsta pati Agnese.

«Domāju, ka manas mazmeitas vecuma meitenēm video versija ļoti patiks, bet vecāka gada gājuma cilvēki gan būs šokā.
Pēc klipa noskatīšanās devos iedzert sirds zāles. Bet vispār esmu gandarīts un man patīk, ka Agnese meklē un dara, tādu eksperimentētāju Latvijā nav daudz,» pēc dziesmas video versijas noskatīšanās paudis Maestro Raimonds Pauls.


Ar dziesmu tiek izziņots audiovizuālais koncerts ar nosaukumu Es visas tavas vienaldzības krāšu, kas notiks 4. decembrī koncertzālē Splendid Palace, kurā tiks prezentēts albums, kas ierakstīts sadarbībā ar producentiem Arni Račinski un Reini Klatenbergu, tādā veidā paverot jaunas iespējas interpretēt jau dzirdētas Raimonda Paula melodijas, un piešķirt skanējumu kompozīcijām, kuras nekad nav bijušas ierakstītas.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu nu jau par skandalozu kļuvušo Agneses klipu

Lapa: 1 no 3

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Vilnis Kelle 28.08.2016 02:06
Nu ko te teikt, muzika ir beigusies.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss