Agnese Zeltiņa ar kailiem krūšu galiem apmeklē koncertu

Agnesei Zeltiņai caurspīdīgs tērps: aktrise iznāk sabiedrībā bez krūštura un kaislīgākie fano zem tā saskata pat mākslinieces skaistos krūšu galiņus.

Agnese Zeltiņa ar kailiem krūšu galiem apmeklē koncertu
Komentāri[8] Bilžu galerija[9] 08.08.2016 21:45
Latviešu teātra un pašu mājās un Krievijā atzītā kinoaktrise, rotu zīmola Soulstones veidotāja Agnese Zeltiņa 44 gadu vecumā, apmeklējot Krievijas TOP estrādes mākslinieka Grigorija Ļepsa koncertu Dzintaru koncertzālē, pārsteidza klātesošos ar efektīgu tērpu, vēsta Brīvdienu žurnāls Vakara Ziņas.

Foto: Vakara Ziņas, Delfi.lv un no Agneses Zeltiņas privātā arhīva

Agnese Zeltiņa, allaž apmeklējot publiskus pasākumus, tērpjas greznos un ekstravagantos tērpos. Dziedātāja Grigorija Ļepsa koncertu rotu dizainere apmeklēja mīļotā vīrieša Latvijas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos pilnvarotā lietveža Rūdolfa Brēmaņa pavadībā. Pāris bija saskaņojis apģērba krāsu, kas radīja lielisku koptēlu.

Zeltiņas pavadonis, kurš bija ģērbies vienkāršā melnā kreklā un tādas pašas krāsas džinsos, ļāva mīļotajai izcelties ar savu drosmīgo tērpu. Aktrise bija izvēlējusies itāļu zīmola «Mangano» melnas klasiska griezuma bikses, kuru vērtība zīmola interneta veikalā ir aptuveni 80 eiro, taču lielāko akcentu piešķirot itāļu zīmola «Intimissimi» melnajam mežģīņu bodijam. Viena no šīs vasaras aktuālākajām modes tendencēm ir sieviešu veļas iekļaušana tērpā. Agnese Zeltiņa, sekojot modes tendencēm, bija izvēlējusies caurspīdīgu bodiju, kurš pavēra skatu uz sievietes tvirtajām krūtīm. Mežģīņu caurspīdīgā bodija vērtība interneta veikalā ir 50 eiro.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Donzhuans 18.08.2016 16:54
Vai Agnesei nevajadzetu uztaisīt lielákas krūtis?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss