Bijušais veselības ministrs: Belēvičs ir pēdējais draņķis

Neviens Latvijas veselības aprūpes sistēmai nav nodarījis tik daudz ļauna kā līdzšinējais veselības ministrs Guntis Belēvičs!

Bijušais veselības ministrs: Belēvičs ir pēdējais draņķis
Komentāri[16] 11.06.2016 18:46

Apinis uzzinot, ka Belēviča dēļ no amata atbrīvots Latvijas Onkoloģijas centra galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš un varētu atlaist arī Austrumu slimnīcas valdes locekļus – Anitu Slokenbergu un Viesturu Boku, nav slēpis sašutumu: "Tas tikai parāda, kāds viņš ir draņķis. Tāds viņš ir bijis visu savu mūžu un tāds viņš arī tagad ir.

Jautāts par to, kas notiks ar skandalozā Gunta Belēviča iesāktajām reformām veselības aprūpē, Apinis norādīja, ka belēvičam nekādas reformas nav bijušas un viņa darbība ir bijusi vienkārši mežonīga sistēmas sagraušana.

Premjers Māris Kučinskis Belēviča demisiju pieņēma momentā, atzīstot, ka Belēvičs ir melojis premjeram, valdībai, Saeimas deputātiem, bet pats galvenais saviem vēlētājiem un visai Latvijas sabiedrībai.

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
Ints Dischler Immer 14.06.2016 16:43
Tas tiesham itin nemaz neizbrina!Bet valsts veiksmes ar to sakas un turpina nebeigties! Kad beidzot bus kriminalatbildiba Latvija par genoceidu pret Tautas nodarito kaitejumu???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss