Vai seriāla Saplēstā krūze veidotāji skatītājus tur par idiotiem?

Latvijas Televīzijas seriāls Saplēstā krūze iemantojis ļoti skarbu, pat traģiski nebijušu kritiku pašmāju seriālu vēsturē. 11. sērijas ticamības momenti tuvu nullei. Režisore Inta Gorodecka nevieš uzticību pie tik milzīgas patērētāju nepatikas.

Vai seriāla Saplēstā krūze veidotāji skatītājus tur par idiotiem?
Komentāri[35] 27.04.2016 07:44
"Vai režisorei Intai Gorodeckai personīgajā dzīvē ir tik smagas problēmas, ka tās publiski jāliek uz ekrāna un jāeksponē par nodokļu maksātāju algu?" - raksta kāds skatītājs.

Tā ir tikai maigākā kritika LTV skatītāju, interneta lietotāju un tviterčivinātāju vidē. Vēl tas tiek saukts par līķu seriālu, murgu, kas pārsit Midsomeras slepkavības un pornoseriālu, kurš ņirgājas par tā laika latviešiem.

Un šiem kritizētājiem ir absolūta taisnība - Inta Gorodecka savos UgunsGrēkos un citur komerckanālos tiešām var darīt visu, ko sirds vēlas, bet sabiedriskajā televīzijas kanālā, kas pilnībā tiek uzturēts par mūsu, nodokļu maksātāju naudu, situācija ir pilnīgi citāda. Izskatās, ka seriāla veidotāji un Latvijas Televīzijas vadība ar to nav rēķinājušies.


Vienīgais pozitīvais, ko gribas uzteikt: aktieru darbs tiešām vairumā gadījumu ir izcils, īpaši uzsverot Imanta Strada, Kristīnes Nevarauskas un Kaspara Dumbura spožās aktierspēles sniegumus.

Seriālu skatīties ir grūti, sestdienas vakarā skatītājs vēlas ko izklaidējošu, bet te... vienas vienīgas nāves un vardarbības ainas, uzspēlēti neticami un pašmērķīgi gultas skati. Tik brutāli cilvēcisko attiecību modeļi pat meksikāņu ziepju operās ir retums.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
Dace 16.05.2016 15:11
Man arī patika!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss