Porziņģa klips. Skandalozās grupas 'Olas' dēļ esot sadeguši dārgi auto

Rīgā daudzdzīvokļu kompleksā Skanstes Virsotnes degušas vairākas automašīnas, no kurām divas - itāļu ražotāja Lamborghini markas transportlīdzekļi.

Porziņģa klips. Skandalozās grupas 'Olas' dēļ esot sadeguši dārgi auto
Komentāri Bilžu galerija[3] 26.04.2016 06:18
Lai apdzēstu ekskluzīvo auto liesmas, ugunsdzēsējiem vajadzējis stundu. Pēc tam no spēkratiem pāri palikuši tikai vraki.

TV3 Ziņas vēsta, ka, visticamāk, abi minētie spēkrati izmantoti, filmējot klipu grupas Olas hitam par mūsu slaveno NBA basketbolistu Kristapu Porziņģi. Kamdēļ tie būtu jādedzina, joprojām nav zināms.

Uzziņai:

Rīgā daudzdzīvokļu kompleksā Skanstes Virsotnes degušas vairākas automašīnas, no kurām divas - itāļu ražotāja Lamborghini markas transportlīdzekļi. To sociālajā tīklā Facebook ziņoja aculiecinieki. 

Kā liecina attēli, Lamborghini automašīnām ir Lietuvas valsts reģistrācijas numura zīmes.

Kā informē Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina, 2016.gada 25. aprīlī, ap pulksten 1.35 policija saņēma informāciju, ka Rīgā, Skanstes ielā deg automašīnas. Kopumā cietušas trīs automašīnas - divi Lamborghini un viena Toyota Land Cruiser. Šobrīd par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185.panta otrās daļas un ir nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu degšanas iemeslus. Šobrīd notiek izmeklēšana.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos video!

Lapa: 1 no 3

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss