Āboltiņa ir šokā, ko par viņu raksta komentētāji

„Vienotības” partijas līdere Solvita Āboltiņa jūt latviešu sabiedrības negatīvo attieksmi pret sevi.

Āboltiņa ir šokā, ko par viņu raksta komentētāji
Komentāri[64] 29.01.2016 14:07

„Vienotības” partijas līdere Solvita Āboltiņa jūt latviešu sabiedrības negatīvo attieksmi pret sevi. Intervijā radio „Baltkom” Āboltiņa atzinās, ka citreiz lasa komentārus par sevi, lai labāk saprastu cilvēkus, vēsta „Mixnews”.

Āboltiņa atzinās, ka jūt cilvēku nepatiku pret sevi, bet uzskata, ka tas nav taisnīgi. „Es citreiz lasu komentārus par sevi, visas tās samazgas, kuru mēs mīlam izliet uz citiem cilvēkiem... Kāpēc? Katram ir jāzina, ko par tevi domā komentētāji,” piebilda  politiķe.

„Esmu cilvēks. Es arī eju uz tirgu, veikalu. Atpazīstamība ir ļoti nepatīkama, kad cilvēki viens otru piebiksta un saka: „Skaties, lūk, Āboltiņa iet!” Mani bērni ir šausmās no tā visa kas notiek,” minēja Āboltiņa.

„Nekad neesmu centusies runāt tikai labu. Centos kritizēt ne tikai citu partiju biedrus, bet arī savas. Par to es saņēmu divreiz lielāku kritiku. Varu atvainoties, ja kādu esmu aizskārusi. Ir vēlu man jau mainīties. Būtu dīvaini, ja es sāktu klusēt par lietām, kas man ir svarīgas,” piebilda politiķe.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [64] ››
roga 15.08.2017 21:12
tava vieta karatavas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss