Āboltiņas nekaunības pamatā esot pašas Solvitas bērnības traumas

Āboltiņas nekaunības pamatā esot pašas Solvitas bērnības traumas
Komentāri[15] 24.08.2015 05:48
Psihiatrs: Āboltiņai ir bērna visvarenības ilūzija

Bērnībā cilvēks piedzīvo tā saucamo visvarenības ilūziju un bieži vien, ja cilvēks ir ilgu laiku politikā, tā tiek novērota arī politiķiem, tostarp partijas Vienotība līderei Solvitai Āboltiņai. Tādu viedokli radio Baltkom pauda ārsts-psihiatrs Ariels Rezņiks-Martovs.

„Agrā bērnībā cilvēks piedzīvo tā saucamo visvarenības ilūzijas periodu, kad visi griežas ap mazuli un jebkura viņa vēlme tiek izpildīta. Agri vai vēlu notiek sadursme ar realitāti. Tā ir sava veida krīze, diskomforts, kas ir jāpārdzīvo, lai saprastu, ka pasaule negriežas ap cilvēku. Ilga būšana politikā atjauno šo bērna visvarenības izjūtu. Tāpēc Āboltiņas uzvedība – tā ir cietsirdīga bērna uzvedība, kas kaitina un izsmej cilvēkus un nepārdzīvo par sekām,” skaidro psihiatrs.

Pēc ārsta teiktā, Āboltiņas uzvedībā nebija histērijas vai izmisuma pazīmes, tādēļ klasificēt to kā nervu sabrukumu nevar. Ārsts uzskata, ka tā bija ņirgāšanās savas nesodāmības sajūtas iespaidā.

„Visa veida vara samaitā, absolūta vara samaitā absolūti. Neierobežota vara saēd sirdsapziņu, nocietina sirdi un atņem spēju atbildīgi domāt,” psihiatrs citēja angļu vēsturnieku un politiķi Lordu Ektonu.

Tāpat viņš norādīja, ka Āboltiņa varēja tā rīkoties, jo uzskata, ka pensionāru pūlis neietekmēs viņas nākotni.

„Politiķis, vēl jo vairāk – pazīstams politiķis, kas atļaujas pasmieties par pensionāriem, kuriem ir grūta dzīve, tiešām ir zaudējis saikni ar realitāti, un cilvēkiem likumīgā veidā ir jāatgādina viņam par trauslo stāvokli,” uzskata psihiatrs.

Kopumā no psihiatra teiktā var noprast, ka mazvērtības un citi kompleksi, kā arī emocionālās traumas Āboltiņai nāk no dziļas bērnības.

VIDEO: SKATIET BEZKAUNĪGO ĀBOLTIŅAS RĪCĪBU


Tikmēr kamēr Vienotības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa izvairās no paskaidrojumu sniegšanas par savu uzvedību pensionāru piketa laikā, viņas virzienā izskan asa kritika pašas partijā. Neadekvātā rīcība esot pamatīgs traips arī Vienotības tēlam, kas pēdējos mēnešos tāpat pamatīgi cietis. Notikušo Vienotības valde nākampirmdien apspriedīs aiz slēgtām durvīm. Par pārmaiņu nepieciešamību partijā sākusi runāt arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

“Tā tikai mums vēl trūka,” tā Āboltiņas atbildes ūjināšanu pensionāriem komentē ietekmīgi Vienotības biedri un valdes locekļi, kurus TV3 Ziņām bija izdevies sazvanīt brīvdienās.

Āboltiņas rīcība tikšot izvērtēta pirmdien Vienotības valdes sēdē aiz slēgtām durvīm. Visticamāk, par viņas nomaiņu partijas vadītājas krēslā netiks runāts, jo tam šobrīd partijā neesot vairākuma atbalsta. Vienīgā iespēja esot, ja Āboltiņa pati lems atkāpties, kas gan ir maz ticams. Par to, ka partijā nepieciešamas pārmaiņas, runā arī premjere Laimdota Straujuma.

Solvita Āboltiņa vairākas dienas netika atradusi laiku, lai komentētu notikušo telekanāla TV3 Ziņu dienestam. Arī citiem žurnālistiem joprojām paliek neatbildēts jautājums: vai Solvita Āboltiņa, valdošās partijas Vienotība vadītāja, ir “bērna prātā”?

LASIET ARĪ: Solvita Āboltiņa ir ļoti nogurusi; Vienotību gaida Tautas partijas liktenis

LASIET ARĪ: Latvijas idiotu TOPS. Artuss Kaimiņš, Dimiters, Līpenītis, Kiops, Kombuliene, Solvita Āboltiņa

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
vecais 30.01.2016 20:15
Es jau būtu sapratis visu, pēc izsvilpšanas hokeja laukumā..., bet.., nu, katram sava saprašana par popularitāti..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss