Šovu Dejo ar zvaigzni pamet Ansis Pūpols un ukrainiete Lesia Bogačova

Visu nosaka kopvērtējums, kur gan telefona (25%) un interneta balsojums (25%), kā arī žūrijas atzīmes tiek saskaitītas kopā.

Šovu Dejo ar zvaigzni pamet Ansis Pūpols un ukrainiete Lesia Bogačova
Komentāri Bilžu galerija[11] 02.03.2015 11:20

Pirmie septītnieki un pirmās reālās žūrijas uzslavas pat no bargā un "piekasīgā" Ponomarjova kunga. Pirmais pāris, kas šovā no žūrijas saņēma 20 punktu atzīmi. Un arī pirmais pāris, kas pameta šovu, – šoreiz tas bija Ansis Pūpols ar savu deju partneri Lesiu Bogačovu.

Svētdien skatītāji TV3 kanālā varēja vērot jau pavisam ko citu salīdzinājumā ar pagājušo nedēļu, ko pierādīja arī bargie, bet tajā pašā laikā arī diezgan dāsnie vērtējumi no Valērija Ponomarjova, Agitas Mironovas un Alberta Kivlenieka. Mārtiņš Oliņš ar savu partneri Ilzi Jankovsku līdz šim vienīgie, kuri no žūrijas saņēmuši uzreiz divus septītniekus.

Šovs sākās ar intrigu, jo sākuma dejas laikā varējām vērot interesantu situāciju – uz deju laukuma Liene Tarana dejoja nevis ar savu īsto partneri, aktieri Gintu Grāveli, bet gan viņa kartona versiju. Pēc portāla Skaties.lv rīcībā esošās informācijas, Grāvelis steidzās uzreiz pēc izrādes un gluži vienkārši nepaspēja uz sākumu.

Viszemāko vērtējumu no žūrijas otro nedēļu pēc kārtas saņēma Ansis Pūpols un Lesia Bogačova. Interneta balsojumā uzvarēja iepriekšējā nedēļā apceltie Evija Skulte un Raimonds Andersons, bet visnenovērtētākie no portāla Skaties.lv lasītāju puses bija Mārtiņš Kagainis un Svetlana Leva, toties pretēja bilde rādījās telefona balsojumā, kur tieši viņi plūca laurus.

Taču visu nosaka kopvērtējums, kur gan telefona (25%) un interneta balsojums (25%), kā arī žūrijas atzīmes tiek skaitītas kopā. Kā jau šovam piedienas, ar dramatiskām beigām Dejo ar zvaigzni diemžēl nācās pamest Nekā personīga žurnālistam Ansim Pūpolam. Ar savu partneri viņš bija ļoti apmierināts, uzsverot arī to, ka īsā laikā ukraiņu meitene iemācījusies latviski.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss