Kailas krūtis joprojām modē - FOTOGALERIJA

Pikantākie modes elementi no Riga Fashion week 2014.

Kailas krūtis joprojām modē - FOTOGALERIJA
Komentāri[9] Bilžu galerija[40] 03.11.2014 12:05

Fotogalerija - AMORALLE modes skate

Uzziņai: Noslēgusies 21. Rīgas modes nedēļa

No 28. oktobra līdz 1. novembrim Latvijas galvaspilsētā norisinājās 21. Rīgas modes nedēļa. Piecus vakarus vairāk nekā 20 modes zīmoli prezentēja savas 2015. gada pavasara/vasaras kolekcijas - Katya Katya Shehurina, Atis Artemjevs, Amoralle, Anna Led, Nóló, Narciss, M-Couture, Sin On the Beach, Dace Bahmann (BeCarousell), Skladnova, Ilya Bulichev (kopā ar Jeļenu Ušakovu un Elgu Homicku), Recycled.lv, Red Salt un QooQoo no Latvijas, Ivo Nikkolo un Pohjanheimo no Igaunijas, Victoria Gres no Ukrainas, kā arī Marco Grisolia un ASG no Itālijas, bet kā debitanti startēja Latvijas zīmoli LOVERAIN by Nadia Kirpa un Keta Gutmane un Lietuvas zīmols Daili. Dizaineru modes skates apmeklēja ap 10 000 cilvēku to starp arī tādi Latvijā pazīstami cilvēki, kā Rīgas mērs Nils Ušakovs, politiķi un uzņēmēji Mārtiņš Bondars ar sievu Ievu, Inese Šlesere, SIA Dominikss (Mercedes-Benz izplatītājs) valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska, dziedātāji Jānis Stībelis un Linda Leen, TV seja Ketija Šēnberga, Ieva Adamss un Renārs Zeltiņš, operas dīvas Ineses Galantes meita Diāna Galante, un daudzi citi.

RFW un dizaina apģērbu veikalam PAVILJONS sadarbojoties, tirdzniecības centrā Riga Plaza tika atvērts Pop-Up veikals, kurā var iegādāties apģērbu un aksesuārus no aktuālās rudens-ziemas sezonas kolekcijām, no jau labi pazīstamiem Rīgas modes nedēļā pārstāvētajiem modes zīmoliem BeCarousell, Salt, Paviljons, One Wolf, QooQoo un Amoralle. Veikals būs atvērts līdz nākamā gada 3. janvārim.

Rīgas modes nedēļas partneris, dizaina preču interneta veikals www.creativelatvia.com/, RFW laikā sniedza vienreizēju iespēju rezervēt tērpus līdz ar katras modes skates sākumu, tādējādi piedāvājot nopirkt dizaineru drēbes dažus mēnešus, pirms tie būs pieejami veikalos. Apģērbus no tikko prezentētajām dizaineru pavasara-vasaras kolekcijām būs iespējams iegādāties vietnē www.creativelatvia.com/ līdz 15. novembrim.

Rīgas modes nedēļas programma sevī ietver ne tikai profesionālas tērpu kolekciju skates, bet arī dažādas prezentācijas un ballītes. Šīs Modes nedēļas ietvaros šovrūmā 8 ROOMS tirdzniecības centrā Galleria Riga notika Baltijas dizaineru darbu prezentācija mediju pārstāvjiem un iepircējiem, butikā Madam BonBon tika prezentēta itāļu zīmola CORTI MILANO somu kolekcija, Mākslas galerijā PUTTI notika Tanel Veenre (Igaunija) mūsdienu rotaslietu izstādes atklāšana, kā arī notika make-up masterklase Make-up Art Skolā un Alexander Wang x H&M kolekcijas prezentācija. 28. oktobrī klubā Bar.Ber Room tika atzīmēta RFW atklāšana, 29. oktobrī klubā First - Latvijas zīmola Narciss ballīte. 30. oktobrī ballīti rīkoja žurnāls L'Officiel Latvija restorānā Suite @ Grand Palace Hotel. Savukārt, 31. oktobrī klubā Coyote Fly norisinājās Cosmopolitan Night Out ballīte ar modes skatēm no zīmoliem LIST un ROSME, bet 1. novembrī RFW noslēguma ballīte, kuras laikā tika piedāvāts Schwarzkopf Professional frizieru šovs un jau tradicionālā RIGA FASHION WEEK pieprasītāko modeļu apbalvošana. Šajā sezonā par vispieprasītākajām modelēm tika atzītas Anastasija Poteškina (Freyja), Oksana Jesipenko (Dandy) un Jekaterina Survillo (Freyja), kuras piedalījās 14 modes skatēs, un Grand Prix ieguva Aleksandra Hiļčuka (Freyja), piedaloties 16 skatēs. Visas meitenes saņēma dāvanas no RFW partneriem - Maybelline New York, Schwarzkopf Professional, Mirabella un Perwoll.

Rīgas modes nedēļa jau tradicionāli izraisa plašu ažiotāžu gan vietējā, gan arī ārzemju presē, kas rada priekšstatu pat Latvijas galvaspilsētu visā pasaulē. Šoreiz Rīgas modes nedēļu apmeklēja žurnālisti no COLLEZIONI DONNA un Vogue (Itālija), Fashion Collection un DC magazine (Krievija), Design42Day.com, kā arī iepircēji no Maskavas, Sanktpēterburgas un Viļņas. 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
kāpēc 08.11.2014 00:11
skūtajai vāverei apenes šķirbā sabāztas tā, ka gaļa gar malām rēgojas? Vēēē, fui!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss