Vienotības kandidātes dēls publiski lamājas kā urla ar krievu mātes vārdiem

Vienotības deputātu kandidātes Ilzes Viņķeles dēls, šķiet, ir aizmirsis savu tautību, etnisko piederību un galu galā savas ģimenes inteliģences saknes. Viņķele nesekmīgi mēģinājusi izdzēst no "YouTube" vietnes Viņķeļu dēla "urlu video".

Vienotības kandidātes dēls publiski lamājas kā urla ar krievu mātes vārdiem
Komentāri[29] 29.09.2014 15:16
Video, kuru Viņķele "nokārtoja", lai izdzēš no YouTubeVēl sestdien pazīstamā politiķe Ilze Viņķele izteica publisku sašutumu, ka viņa jebkādā veidā tiekot saistīta ar sava pilngadīgā dēla Jēkaba Viņķeļa YouTube vietnē izvietotajiem "urlu videoklipiem". Toties jau svētdien pēc ievērojama spiediena no Vienotības "spices" pārstāvjiem un sabiedrisko attiecību konsultantu uzstājīga padoma visus "nevainīgos" videoklipus no YouTube vietnes ir mēģināts izņemt - taču nesekmīgi.

Pēc vakardienas emociju izvirduma un iespaidīgajām aktivitātēm sociālajos tīklos svētdien Viņķele atteicās atbildēt uz Pietiek jautājumu - vai videofaili, kuros redzams viņas dēls "Jako" un kuri met nopietnu ēnu uz audzināšanu "nacionāli noskaņotajā" Viņķeļu ģimenē, bet daudziem lasītājiem likuši izteikt versijas par apreibinošu vielu lietošanu, no YouTube vietnes izņemti pēc viņas prasības.

"Es nezinu, par ko jūs runājat!" Pietiek svētdien paziņoja Viņķele, no jebkādiem tālākiem skaidrojumiem šoreiz atsakoties.

Taču fakts - visi "urlu videoklipi", kuros bija redzams Viņķeles dēls, svētdien no YouTube vietnes ir izņemti. "Lietotājs noņēma šo videoklipu," lasāms saitēs, kuras iepriekš veda uz "Jako" radošo izpausmju ierakstiem.

Tomēr mēģinājumi padarīt Viņķeļu "urlu video" par nebijušiem ir izrādījušies nesekmīgi - rēķinoties ar šādu iespēju, Pietiek viskrāšņāko no Jēkaba Viņķeļa "urlu ierakstiem" bija ierakstījis mobilajā telefonā - nu to atkal varat noskatīties un novērtēt YouTube vietnē.    

Pietiek.com intervija ar Ilzi Viņķeli par dēla rupjībām:

Apliecinot, ka Vienotības vadībā, tuvojoties Saeimas vēlēšanām, saasinājusies iekšējā cīņa, kāds šīs partijas ministrs Pietiek nosūtīja saiti uz aizvien populārāko vietni YouTube, kurā redzamas pazīstamās Vienotības pārstāves Ilzes Viņķeles dēla Jēkaba Viņķeļa ar radošo pseidonīmu Jako "radošās izpausmes". Publiskojam gan šo video, gan arī Viņķeles izteiksmīgos skaidrojumus.


- Visticamāk, ka tas ir mans dēls. Fotogrāfijā var redzēt pusi sejas, bet izskatās, ka tas ir mans dēls. Neesmu redzējusi video.

- Kā jūs vērtējat to, ka jūsu dēls lieto tādas rupjības?

- Pirmkārt, es neesmu to video redzējusi. Rupjoties nav lāga, tas, protams, tā ir. Un vēl kas?

- Gribēju uzzināt, kā jūs to vērtējat?

- Mēs esam mājās teikuši, ka lamāties nav lāga. Tāpat kā skolā to māca.

- Bet laikam tas mājās teiktais nav sadzirdēts?

- Es domāju, ka Lato Lapsu viņa vecāki par tādu morālu degradantu arī nevēlējās audzināt. Vecāku ietekme uz bērniem, sevišķi pilngadīgiem, jau vienā brīdī beidzas. Domāju, ka Lato Lapsas vecāki arī nav laimīgi par to, kāds viņš. Un kas no tā?

- Kā jūs tagad rīkosieties, ka tagad ir publiski parādījušās tādas publiskas jūsu dēla izpausmes?

- Pirmkārt, es neesmu redzējusi. Otrkārt, tās ir bijušas publiskas arī, pirms jūs iebāzāt savu degunu tur, acīmredzot, jo tas ir no YouTube. Tas jau ir bijis publiski. Es nedarīšu neko. Kas man būtu jādara?

- Nekādas pārrunas ar dēlu neveiksiet?

- Es vienkārši nostiprināšu pārliecību, ka jūs darāt pretīgu darbu. Jūs imitējat žurnālistiku, vai es nezinu, ko jūs tur darāt.

- Bet vispār jau jūsu dēls vai viņa draugi ir ievietojuši YouTube šo video.

- Es jau neko nesaku, bet jūs mēģinājāt kaut ko piedēvēt, ka tas ir parādījies publiski. Mans dēls ir pilngadīgs, lamāties nav forši, nedarīšu neko. Kas man būtu jāizdara? Jāpašsadedzinās pie Lapsas kantora durvīm? Kas man, jūsuprāt, būtu jādara? Jums pašiem nav pretīgi no tā, ko jūs darāt?

- Atkārtoju - ne mēs esam ievietojuši šo video YouTube, bet jūsu dēls vai viņa draugi...

- Jūs varat kaut raidlaiku nopirkt televīzijā. Man pilnīgi vienalga. Es domāju par kādiem morālie kropļiem cilvēki var palikt.

- Bet šajā video tomēr jūsu dēls…

- Klau, kā nu jūs tur sauc. Jūs vispār filtrējat, ko darāt? Viņš ir pilngadīgs cilvēks. Mums ir šķirtas mājsaimniecības. Pilngadīgs cilvēks. Jūs savā dzīvē neesat neko darījusi. Jūs atbilstat augstākajiem morāles un ētikas standartiem ar tiem saviem, kas nu tur ir tas Pietiek portāla turētājs. Brīnišķīgas brīvdienas un lai deguns neaizdambējas, pa mēsliem urķējoties Lato Lapsam, jums laikam vēl ir kādas cerības uz izglābšanos. Tā kā sekmes, un pilnīgi droši publiskojiet. Un spriedelējiet par to, ka lamāties nav forši. Es piekrītu. 

Redakcijas brīdinājums: ja jums metas nedaudz šķebīgi, klausoties un skatoties Laimdotas Straujumas preses sekretāres pornokastinga video, šo nekādā gadījumā pat nemēģiniet skatīties.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
WTF 13.10.2019 23:05
PRETEKĻU ĢIMENE

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss