LieneCandy publiski kašķējas par seksu, pamācot fotogrāfu kā 'tas' jādara

Personām līdz 16 neiesakām.

LieneCandy publiski kašķējas par seksu, pamācot fotogrāfu kā 'tas' jādara
Komentāri[17] 01.07.2014 14:36

Kārtējo reizi sociālos tīklus «uzspridzinājis» Aleksandrs Sokolovs – fotogrāfs, kurš skandalozu slavu ieguvis ar atklātiem erotiskās fotomākslas darbiem. Ar ierakstu savā facebook.com profilā par to, kas viņu neapmierina seksā, fotogrāfs «izsaucis no ierakumiem» topošo māmiņu, dziedātāju Lieni Greifāni - raksta Vakara Ziņas.

Grūti teikt, kura bija izraisījusi fotogrāfa Aleksandra Sokolova pārdomas, bet pilnībā tās varētu publicēt varbūt tikai kāds «hard porno» izdevums – aprobežosimies ar fragmentiem.

«Sakrājās. Skan dīvaini, bet man bija mulsinoši saņemties un nopublicēt. Ceru, ka tas būs interesanti gan sievietēm, gan vīriešiem. Sen jau gribēju aprakstīt lietas, kuras man nepatīk, ko meitenes dara seksā. Būs tikai subjektīvi momenti, kuri man izraisa negatīvas emocijas. Pašsaprotamas lietas nerakstīšu. Man nav nekāda lielā pieredze, tomēr kaut ko atcerēties es varu. Lielākas pretenzijas ir orālajā seksā. Dažas neaizdomājas, ka viņām ir asi zobi, un sāpīgi skrāpējas un kož. Ir meitenes, kuras uzvedas kā šujmašīnas. Viņas domā, ka, jo stiprāk un ātrāk viņas to darīs, jo labāk.

[...] Nepatīk, kad meitene saspiež man oliņas. Tur patīkami jutīga tikai āda. Ja maigi pieskarties – tad ir ļoti OK. Bet, ja saspied, tad pavisam nepatīkami. [...] Vēl ir besīgi, kad meitene sēž jātnieces pozā un ar saviem garajiem matiem kutina man seju. Gribas paņemt viņu aiz galvas un aizmest prom. [...] Nepatīk meitenes, kuras seksa laikā klusē un nerunā. Guļ uz muguras, smaida ar puspievērtām acīm. Man nepatīk, kad sieviete skaļi elso. Nevis skaļi, bet SKAĻI. [...] Ir nepatīkami, kad meitene, kurai nav oficiāls draudzenes statuss, skrāpē muguru ar nagiem, kož un mēģina atstāt citas pēdas uz ādas. Nepatīk, kad meitene uzreiz pēc seksa skrien uz dušu,» tā Sokolovs.

Šis viss «uzvilka» Lieni Greifāni, kādreiz pazīstamu kā LieniCandy, kura atbildēja zibenīgi (un, jāatzīst, loģiski): «Varbūt labāk nenodarbojies ar seksu, jo tad būs 100%, ka nekas no tā, kas Tev nepatīk, negadīsies. Manuprāt, tas ir stulbi – rakstīt par sievietēm, ar kurām esi gulējis, sliktu. Ja Tev nepatika, ko un kā viņas dara, tad normāls vīrietis par to aprunāsies ar meiteni un pateiks, kas patīk un kas nē. Cilvēki ir dažādi un sajūtas katram ir savādākas. Meitene nevar uzminēt katra puiša vēlmes, jo katram vīrietim erogēnās zonas atšķiras. Vīrieši 90% arī ir slikti orālā seksa izpildītāji, kuri iedomājas, ka sieviete ir jāuzbudina 2 minūtēs vai tikai ar locekļa galviņu, vai arī, ka klitoru var skrāpēt ar sausu pirkstu, kost utt. [..] Neviens neesam perfekts – tas ir tas, ko gribu teikt, taču trīsdesmitgadīgiem cilvēkiem būtu jāmāk izrunāt tās lietas aci pret aci, nevis izrunāt savu neapmierinātību Facebook. Izklausās, ka esi tās sievietes izmantojis tīri seksa dēļ.»

Atbildot Sokolovs uzsvēris, ka viņa pārdomas jāuztver kā «izglītojošs raksts», savukārt Liene atcērt: « Tici man, ne katram vīrietim ir tik lieli aizspriedumi pret lietām, kā Tu raksti. Labāk neiedzen sievietes stresā pirms laika, gan jau katra izdomās, kas un kā ir jādara ar vīrieti. Normāls vecis meitenei, kura kaut ko nezinās, pateiks, kas un kā viņam patīk. Viens ieteikums visiem – mācāmies nekautrēdamies runāt. Meitenes, ja vīrietim nepatiks, ko un kā jūs darāt, tad pats vainīgs. Neiespringstiet uz vīrieti, kurš jūs nenovērtē.» .

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
cvbcvb 17.07.2014 17:29
ОБЯЗАТЕЛЬНО ПОСМОТРИТЕ!
Ребята, я чуть с ума не сошла, зашла на 5 минут, заработала 15 баксов, теперь всем советую. Уже и деньги получила на карточку, можно смело работать (авторизация через вк) --- http://blrb.me/vkmoney

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss