Nils UŠAKOVS mēģina neko nesačakarēt

9. Saeimas vēlēšanu lielākais pārsteigums bija politisko organizāciju apvienības "Saskaņas centrs" pārliecinošais starts, iegūstot 17 deputātu vietas parlamentā.

Nils UŠAKOVS mēģina neko nesačakarēt
Komentāri[4] 17.10.2006 13:17

Lielākos kreiso apsveikumus par panākumiem vēlēšanās pelnījis "Saskaņas centra" priekšsēdētājs 30 gadu vecais Nils Ušakovs, kurš no žurnālista par politiķi pārkvalificējās nepilnu gadu pirms vēlēšanām.

Par precētu vīru Ušakovs kļuva pirms vairāk nekā gada. Tolaik Nilam bija 29 gadi, bet viņa izredzētajai Marijai, bijušajai Ivanovai, tagad Ušakovai - 21. Abi iepazinās pirms aptuveni četriem gadiem.

Ušakovu ģimenes saimniecībā lietas noregulētas tā, ka mājās par visu atbildīga ir Marija. "Es pelnu, lai mēs varētu iztikt, un mājās piedalos vien ar to, ka nedaru gandrīz neko, lai visu nesačakarētu," saka Nils.

Stāstot par astoņu gadu vecuma starpību, Nils teic, ka problēmu šajā ziņā neesot. "Nu jau esmu sasniedzis gadus, kad jāsāk domāt par pēcnācējiem. Līdz šim tam nav bijis laika, jo sievu pēdējo gadu esmu redzējis tik reti, ka pašam par to nedaudz kauns."

 


 Edgars Orlovs

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
cash 18.10.2006 09:17
no zhurnaalista paarkvalificeejaas par politikji. iists malacis!!!tas jau vien kaut ko par vinju liecina.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss