Sandis Ozoliņš pieķerts ar svešu hokejistu skaistajām sievām PIKANTI FOTO

Re, kā!

Sandis Ozoliņš pieķerts ar svešu hokejistu skaistajām sievām PIKANTI FOTO
Komentāri[33] 01.06.2014 16:32
Nedēļas nogalē, melnīgsnā tumsā Pierīgā manītas interesantas lietas. Proti, jaunais politiķis Sandis Ozoliņš manīts pikantās situācijās ar latviešu hokejistu sievām - blondīnēm; vēl vairāk - viņš pat kāri sabildējies ar daiļavām. Jāpiebilst, ka ierasti eksportists privātās situācijās fotografējas nelabprāt.

Tomēr, cik redzams, blondīņu sabiedrībā Ozoliņa smaids staro kā nekad. Sanda aizraušanos ar blondīnēm sabiedrība jau labi zina - Ozo bija vētrainas attiecības ar TV dīvu un teoloģi Annu Lieckalniņu, kā arī īslaicīgs romāns ar šarmanto Agnesi Vārpiņu.

Rīgā runā, ka nedēļas nogalē noticis milzu tusiņš, kur privātās svinībās piedalījušies lielākā daļa pazīstamākie Latvijas Hokeja izlases un Dinamo Rīga sportisti. Par to portāls Vipi.lv vēl plaši rakstīs. Papētīsim arī to vai Sandis Ozoliņš ar citu hokejistu sievām atzīmējies šā pasākuma ietvaros, vai tiešām, kā baumo, dzimtā Baltezera apkaimē : )Pavisam pikanti! Sanda roka dāmas dekoltē zonā un pavisam tuvu, tuvu...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [33] ››
... 04.06.2014 09:44
Tās jau Saulietes bildes. Laikam Kaspars par maz uzmanības velta. Jo meitenei kautkas pēdējā laikā nav. Agrāk tā nav bijis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss