Kas Ušakovam nepatika Ļenā?

Pirms Lieldienām jeb Zaļajā ceturtdienā savus sekotājus sociālajā tīklā «facebook.com» maķenīt šokēja Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš pavēstīja par šķiršanos no sievas Jeļenas.

Kas Ušakovam nepatika Ļenā?
Komentāri[6] 30.04.2014 10:16

Kā vēsta žurnāls Vakara Ziņas - pirms Lieldienām jeb Zaļajā ceturtdienā savus sekotājus sociālajā tīklā «facebook.com» maķenīt šokēja Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš pavēstīja par šķiršanos no sievas Jeļenas. Patiesībā šokēja tikai ar veidu un zibenīgo reakciju šādas ziņas izplatīšanā – domes aizkulisēs jau sen virmoja runas par Ušakova jaunajiem apvāršņiem sieviešu frontē.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs savus piekritējus ieradis uzrunāt ar sociālo tīklu starpniecību: tā rīdzinieki var krietni ātrāk uzzināt dažādus jaunumus. Taču šoreiz mērs pārsteidza pat daudz pieredzējušus čivinātājus un «feisbūkotājus», jo, apsteidzot neizbēgamo bulvārpreses darboņu interesi par konkrēto faktu, pats kā pie bikts atzinās par šķiršanos no sievas Jeļenas, kas turklāt esot notikusi jau pirms kāda laika.

«Mēs bijām un joprojām esam ļoti tuvi draugi, varbūt pat labākie draugi. Mēs daudz kontaktējamies. Mūs ļoti daudz kas vieno un apvieno. Mēs pat esam vienas partijas biedri (te ielikts smaidiņš), taču mūsu attiecību formāts ir nedaudz mainījies. Tā notiek,» vēstīja Ušakovs. Būdams īsts žurnālists, viņš nodevis vēstījumu arī saviem bijušajiem kolēģiem: «Zvanīt mums un uzdot jautājumus nav jēgas. Netērējiet savu laiku (atkal smaidiņš).» Starp citu, savu «17. aprīļa solījumu» Ušakovs (un arī Jeļena) vismaz pagaidām ir turējuši – nevienam medijam nekas plašāk par šo šķiršanās lietu tiešām nav teikts

Ja nav pašu iesaistīto komentāru, tad vienmēr var izlīdzēties ar baumām, taču Ušakovu gadījumā to nav daudz, precīzāk – viss tāpat ir skaidrs. Jau aptuveni gadu tiek baumots par Ušakova sirsnīgajām attiecībām ar mēra biroja vadītāju Ivetu Strautiņu, kura ir tikpat skaista kā Jeļena, tikpat inteliģenta, taču... mazliet gudrāka. Turklāt Jeļenai ir tikai 24 gadi, bet Nils un Iveta ir teju vienaudži – attiecīgi 37 un 36.

Kad pirms gada abi kā «dienesta pāris» parādījās festivālā «Jaunais vilnis», Ušakovs veiksmīgi atvairījās no jebkādām aizdomām, informējot par to, ka Jeļenai vienkārši šāds pasākums nepatīkot vai arī bijušas citas darīšanas. Līdzīga stratēģija tika piekopta arī vēlāk, turklāt bieži vien Jeļena ar Ivetu Strautiņu staigāja teju rociņās sadevušās – absolūta idille, kas liecināja par sieviešu spējām ziedoties revolucionāriem ideāliem (joks!). Taču nu laikam vairs kaut ko slēpt nebija jēgas vai arī vairs nebija iespējams – baumo, ka Strautiņa esot pašķīrusies no sava vīra, turklāt stāvoklī un šovasar gatava laist pasaulē jaunu dzīvībiņu. No kā – tas lai paliek katra paša fantāzijas auglis, lai gan īpaši liela iztēle te nav vajadzīga... Šonedēļ pati Strautiņa pilnīgi visu noliedz.

Par vēsturi. Nils Ušakovs ar Jeļenu Suharevu apprecējās 2010. gada janvārī, viņam tās bija otrās laulības. Pirmās kāzas tika svinētas ar Mariju – starp citu, arī dienesta romāna variants. Proti, Ušakovs strādāja avīzē «Respublika», un kurieni praksē savulaik nosūtīta Marija. Ar Jeļenu visai līdzīgs stāsts – tolaik 17 gadus vecā Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātes studente Suhareva nākamo mēru intervēja jauniešu žurnālam, pēc tam uzaicināta darboties partijā, un pēc tam jau abi sajutuši dvēselisku kopskaņu, kas vainagojās ar laulībām. Interesanti, ka, šķiroties no Marijas, jaunais politiķis minēja, ka bijusī sieva tomēr esot citas paaudzes cilvēks, «bet kopā sadzīvojam». Vai šoreiz būs tāpat?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
ak vai 02.05.2014 00:47
Nabaga Nils, tik aizņemts darbā, ka nav laika iepazīšanos meklēt ārpusē... tāpēc iztiek ar ''dienesta romāniem'' :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss