Drausmas! Magone Burka sākusi sevi pārdot - menedžeris gatavs notirgot pat viņas gaidāmo mazuli

Šokējošas ziņas par Magones Burkas dzīvi.

Drausmas! Magone Burka sākusi sevi pārdot - menedžeris gatavs notirgot pat viņas gaidāmo mazuli
Komentāri[58] 14.04.2014 22:14

Skandalozā TV3 šova «Saimnieks meklē sievu» dalībniece Magone Burka pirms Lieldienām plāno atgriezties dzimtenē. Strādājot Londonā viņa prezentēja savu dzejoļu krājumu un tika pie menedžera Mika Celmiņa, kurš turpmāk iekasēšot naudu par katru Burkas sniegto interviju medijiem. Starp citu, pat Raimonds Pauls par intervijām naudu neprasa, bet te – zvaigzne ir dzimusi! - vēsta slavenību žurnāls Vakara Ziņas.

Seriāls «Magone Burka»

Gluži kā savulaik aizrautu elpu cilvēki sekoja līdzi notikumiem brazīliešu seriālā «Verdzene Izaura», tā pēdējā gada pateicoties TV3 šovam «Saimnieks meklē sievu» un dzeltenajiem portāliem cilvēki pārdzīvo par skandalozās Magones Burkas un šovā atrastā mīlnieka Venta Vītola kaislībām. Uz vairākiem mēnešiem Burka bija pazudusi no dzimtenes, lai dotos peļņā uz Londonu. Marta izskaņā Burka Lielbritānijā prezentēja savu pirmo dzejoļu krājumu un pat izpelnījās tur mītošo tautiešu komplimentus. Nu stāvoklī esošā Burka plāno atgriezties dzimtenē. «Es baidos, ka ziņas par mūsu atgriešanos var nonākt nepareizās mutēs radot mums neplānotus pārdzīvojumus, tādēļ precīzu datumu un laiku neatklāšu,» tā par savu atgriešanos žurnālam «Privātā Dzīve» teic pati Burka.

Par Burku nāksies maksāt

Līdz šim teju katru otro nedēļu skandalozās šova dalībnieces Magones Burkas atklāsmes bija lasāmas kādā no dzeltenajiem portāliem. Savā atklātībā un mīlas peripetiju atstāstīšanā Burka pilnīgi droši spēja konkurēt pat ar savdabīgo šlāgerdziedātāju Kombuļu Inesi un ne mazāk interesanto «pīlādžogas spērēju» Sandi Kiopu. Tagad, acīmredzot pēc savas uzstāšanās ar dzejas lasījumu, Magone ir ieguvusi pārliecību, ka par viņas domu gājienu ir vērts maksāt. «Es par velti sevi vairs nedalu. Divus gadus tauta ir smējusies, priecājusies un spļaudījusies. Tagad, ja kādu interesē mani intervēt, mans menedžeris Miks Celmiņš iepriekš noslēgs līgumu par konkrētu naudas summu,» žurnālam «Privātā Dzīve» ziņojusi Burka.

Kas ir Celmiņš?

Līdz šim vienīgā informācija par Mika Celmiņa menedžera spējām saistīta ar jau pieminēto Burkas dzejas vakaru, kurā kā komiķis piedalījās Lielbritānijā popularitāti izpelnījies Gatis Kandis. Taču «menedžeris» par ambīciju un pašapziņas trūkumu sūdzēties nevar, to pierāda kaut vai izpausmes sociālajā tīklā twitter.com, kur viņš izsaka pārmetumus par »VZ« pagājušās nedēļas rakstu saistībā ar Burkas debiju dzejnieces ampluā. Ar atslēgvārdiem «nekaunība», «neprofesionāls medijs» Celmiņš čivina sekojošo: «Sis zurnals, kas bildes nozadzis. info nokopejis. nesazinajas ar mums». Veidojot publikāciju gan tika izmantots TV3 publicitātes foto un fotogrāfijas, kas publicētas facebook.com, savukārt teksts par pasākumu ir veidots izmantojot portālā anglobalticnews.co.uk publicētās atsauksmes. Tātad visdrīzāk Celmiņu aizskāris tas, ka »VZ« nav izmantojuši viņa starpnieka pakalpojumus veidojot publikāciju, tātad – nauda vējā!

Ja tirgot, tad visu!

Interesanti, ka pat izsakot savu «sašutumu» Celmiņš ir gatavs sadarboties un pat notirgot «neprofesionālajam medijam», tas ir, »VZ« Burkas vēl nedzimušo mazuli. Veicot eksperimentu, »VZ« sazinājās ar skandalozās šova dalībnieces menedžeri vaicājot par iespēju sarunāt interviju ar Burku uzreiz pēc mazuļa dzimšanas un abu kopīgo fotogrāfiju. Protams, ka neiztrūka arī jautājums, cik šāds pakalpojums varētu maksāt. Interesanti, ka tā vietā, lai pārmestu »VZ« cinismu par šādu piedāvājumu, Celmiņš atbildēja, ka šāds materiāls ir iespējams. «Par interviju! Ja, interviju ir iespējams saorganizēt, bet bez bērniņa foto! Pirmās bildes ar bērniņu presei atļaus pēc kustībām, apmēram 40 dienas pēc bērniņa dzimšanas! Cena atkarīga no tā, cik atklāta, privāta ir intervija!,» »VZ« atbildēja Celmiņš.

Viss par slavenību priekiem, bēdām, veiksmi un ēnas pusēm - žurnālā Vakara Ziņas

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [58] ››
Dace 21.05.2014 20:16
Burka/Durka, kaa jau tev kaadreiz ieteicu - tev vajag vairaak straadaaat ar kaajstarpi - taada riktiiga shasija tev, daudziem pavecaakiem vechiem (+50) taaas burkas patiik. Atraksti man - varu noorganizeet tev klientuuru. Man maksaasi 50%, bet Tev es 3000€ meenesii garanteeju. Plus veel - panjemshu tevi üriekshaa (un pakaljaa), un savediishu kaartiibaa - tavaam miesaam juutami pietruukst regulaaru treninju fitnesa klubaa (uzkachaashu tev gluteus - dibena muskuljus - un ciskas, taisiisi man 5x15 pietupinus ar stieni katru dienu), sauna, un arii zobaarsts. Vaardu sakot uztaisiishu tevi par iistu miesiigu zelteni. Klientu buus pietiekoshi, vismaz 5 katru dienu. Unbez tam - buusi kaartiigi nojaata un bez kompleksiem. Un naudinja, kaa jau teicu. Atsaucies uz DandyRandy@inbox.lv.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss