Šlesere plāno uz gadu nolikt deputāta mandātu

Lai arī 9.Saeimas vēlēšanu rezultāti vēl nav oficiāli apstiprināti no Latvijas Pirmās partijas/"Latvijas ceļa" (LPP/LC) apvienības ievēlētā kandidāte Inese Šlesere, pēc deputātu mandāta apstiprināšanas aptuveni uz gadu noliks deputāta pilnvaras, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Pirmās partijas priekšsēdētājs Ainārs Šlesers.

Šlesere plāno uz gadu nolikt deputāta mandātu
Komentāri[10] 15.10.2006 15:12

Inesei un Aināram Šleseriem ir gandrīz četrus mēnešus vecs dēls un Šlesere izmantos savas Saeimas Kārtības rullī paredzētās tiesības, nolikt deputāta mandātu uz bērna kopšanas laiku.

Kamēr Šlesere atradīsies bērnu kopšanas atvaļinājumā deputāta pienākumus uz laiku varētu pildīt 8.Saeimas deputāte Inta Feldmane, kura 9.Saeimas vēlēšanās palika pirmā aiz svītras Rīgas vēlēšanu apgabalā.

Jau ziņots, ka saskaņā ar provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem zināmi visi 9.Saeimas deputāti.

No LPP/LC vēlēšanu apvienības 9.Saeimā iekļuvuši Inese un Ainārs Šleseri, kā arī Ainars Baštiks, Andris Bērziņš, Karina Pētersone, Ivars Godmanis, Vitālijs Aizbalts, Anatolijs Mackevičs, Jānis Dukšinskis un Dzintars Jaundžeikars.

LETA

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Kiki27 16.10.2006 13:18
Nu ta labi, ka taa ir izdomaajuis, jo tad jau vareetu sakt domaat, kapec berninju planoja ja tik ljoti gribas stradaat....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV