Izrādās, Lienei Šomasei bijis biežs sekss ar žigolo. 200 eiro par reizi esot godīga samaksa...

Skandalozās Lienes Šomases lietas uzņem apgriezienus.

Izrādās, Lienei Šomasei bijis biežs sekss ar žigolo. 200 eiro par reizi esot godīga samaksa...
Komentāri[56] Bilžu galerija[6] 25.03.2014 21:08
Vēl pavisam nesen Latvijas šovbiznesa pasaulē parādījās informācija, ka dziedātāju Lieni Šomasi apzadzis viņas mīļotais vīrietis Bruno Holsts. Savukārt slavas kārais puisis šo informāciju noliedz un paziņo, ka viņam joprojām ir mīlestības jūtas pret populāro dziedātāju.

"Man viņai nekā nebija žēl, un domāju, ka viņai tāpat. Brīdī, kad mūsu attiecības pajuka, viņa paziņoja, ka esmu viņai parādā. Tikpat labi arī es pēkšņi varētu paziņot, ka esmu žigolo, viena seksa reize ar mani maksā 200 eiro, tāpēc, Liene, tu man tagad esi parādā pāris tūkstošus eiro," žurnālam Privātā Dzīve lielās pašpasludinātais hokejists Bruno Holsts.


"Tad, kad bija saplīsusi Lienes automašīna, viņa man iedeva naudu, lai es nopērku jaunu. Tā kā par tādu summu auto nesanāca, šo naudu izmantoju kā pirmo iemaksu jaunas automašīnas līzingam. Vēlāk Liene šo mašīnu atdeva atpakaļ. Gan jaunā mašīna tika zaudēta, gan pirmā iemaksa, kuru Liene tagad pasniedz kā naudas summu, ko es viņai esot nozadzis," žurnālistiem žēlojas Bruno Holsts.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [56] ››
gahrks 09.09.2014 00:15
īstenībā vienlga tāpat majestāte imperātores Lingita daudzas kārtas reizes pārāka nevis rajecka šomas ritova izceļas tikai ar gultām vāļājoties.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss