Iritas bērns drīz nāks pasaulē. Rajeckas un Bankava šā brīža attiecībās esot laimes pacēlums

Spriežot pēc šīs Olgas Rajeckas publicētās kolāžas, viņas privātajā dzīvē viss kārtībā: dziedātāja un viņas mīļotais vīrietis Ivo Bankavs smaidīgi bildējās kopā ar ģimenes mīluļiem Džinu un Bruno.

Iritas bērns drīz nāks pasaulē. Rajeckas un Bankava šā brīža attiecībās esot laimes pacēlums
Komentāri[242] 24.03.2014 06:25

Pēdējo mēnešu laikā par vienu no bulvārpreses apspriestākajām personām ir kļuvusi dziedātāja Olga Rajecka un viņas attiecības ar skaņu inženieri Ivo Bankavu. Pirms neilga laika tika vēstīts, ka abu attiecībās iestājies pagurums, taču, kā pārliecinājies žurnāls »Vakara Ziņas«, tagad pierādās pretējais.

Šobrīd aktīvi rit TV3 šovs «Izklausies redzēts», kurā startē arī viena no pašmāju leģendārākajām dziedātājām Olga Rajecka. Pēdējo divu mēnešu laikā dziedātājas seja ir rotājusi teju visus dzeltenās preses žurnālus un portālus, kam par iemeslu kalpojušas jaunās attiecības ar skaņu inženieri Ivo Bankavu. Jau ir arī lasīts par krīzi šajās attiecībās, tomēr pašas mākslinieces aktivitātes dažādos sociālajos tīklos par to nebūt neliecina. Tā, piemēram, pirms nedēļas dziedātāja savā instagram.com profilā publicēja bilžu kolāžu, kurā viņa un Bankavs redzami pozējot kopā ar ģimenes mīluļiem - suņiem. Jau vairākus gadus dziedātājas mājas sargs un uzticības persona ir vācu aitu šķirnes kucīte Džina, bet nu mīluļa statusu Džina dala ar suņu puiku Bruno (zemāk attēlos).

Tikmēr no drošu informatoru avotiem portālam Vipi.lv kļuvis zināms, ka Ivo Bankava dzīvesbiedres Iritas bērnam drīz jānāk pasaulē.

LASIET ARĪ: 

Rajecka esot izjaukusi ģimeni, kura gaida pirmdzimto. Ivo Bankavs esot pametis sievieti mātes cerībās

LASIET ARĪ: Pēc izgāšanās Eirovīzijā apdraudēta Rajeckas un Bankava laulība

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [242] ››
in 27.03.2014 18:11
Lai bērniņš piedzimst sveiks un vesels ... tad ari varēs taisīt DNS analizes un noskaidrot kurš tad īsti tētis? Vai ne Irita??? Nebaidies no pārsteigumiem ...
Dzive tiešām ir īsa.... iesaku visiem pieņemt to kāda tā ir un dzīvot to, nevis spriedelēt kāds kurš ir/nav... lai veicas visiem :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss