Pēc izgāšanās Eirovīzijā apdraudēta Rajeckas un Bankava laulība

Nebeidz rimties meksikāņu cienīgais seriāls.

Pēc izgāšanās Eirovīzijā apdraudēta Rajeckas un Bankava laulība
Komentāri[165] 09.03.2014 21:20
52 gadus vecās dziedātājas Olgas Rajeckas un viņas jaunā drauga, 42 gadus vecā skaņu operatora Ivo Bankava attiecībās esot iestājies pagurums un krīze. Par to raksta arī žurnāls Privātā Dzīve, liekot trekni sarkanu virsrakstu - Kas aizēno Olgas laimi?

Sagurums esot iestājies pēc sabiedrības aktīvās attiecību apspriešanas un peripetijām, kas saistītas ar Iritas un Ivo Bankava bērnu.

LASIET ARĪ: Rajecka esot izjaukusi ģimeni, kura gaida pirmdzimto. Ivo Bankavs esot pametis sievieti mātes cerībās

Arī potāls Vipi.lv saņēmis daudzas lasītāju vēstules, kurās tiek pausts par iespējamām tuvības problēmām, kas iestājušās Ivo Bankava un Olgas Rajeckas attiecībās pēc izgāšanās Eirovīzijā (liela sabiedrības daļa lieto tieši vārdu 'izgāšanās'). Nenoliegsim, ka Olga gāja uz visu banku savā personīgajā un profesionālajā dzīvē, lai būtu pirmā, kas Latvijā 52 gadu vecumā izrautos starptautiskā apritē.

Olga ļoti pārdzīvojot sev veltītos komentārus internetā. Tomēr arī tam ir savs pārdzīvojuma stāsts; arīdzan mēs esam novērojuši, ka lielu daļu komentārus portālā Vipi.lv raksta atsevišķi personāži ar vienu "rokrakstu", teju vieniem un tiem pašiem vārdiem (jeb leksiku), tostarp tendenciozi fiktīvi, kā arī ārkārtīgi slavinošās izpausmēs par Olgu Rajecku.

Nebūsim naivi, Olgai ar internetu vienmēr ir bijis "uz jūs" un diezin vai viņa, līdzīgi kā Lingita, dragātu par sevi profesionāli tendenciozus uzteikumus visglaimojošākajos variantos latviešu interneta portālos.

Kā vēsta mūsu informācijas avots, visticamāk, to dara viņas blondā draudzene un, kas zin, varbūt arī vēl kādas tikpat feministiski noskaņotas citas dāmas...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [165] ››
.. 15.03.2014 10:43
olga,tiešām manās acīs nav nekāda Latvija zvaigzne,man viņa liekas prasta,bet cilvēkam jau patīk žēloties un bāst savu šņukuru citu dzīvēs,man tas liekas pretīgi no viņas puses..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss