Šokējoši. Olgas Rajeckas jaunā mīla būvēta uz citu bēdām

Tuvojas Eirovīzijas fināls un ar lielu sparu spēkā pieņemas arī Olgas Rajeckas mīlas skandāls.

Šokējoši. Olgas Rajeckas jaunā mīla būvēta uz citu bēdām
Komentāri[226] 17.02.2014 06:53

Aizvien uzstājīgāk cirkulē baumas, ka Olga Rajecka pašķīrusies no sava drauga Ginta un uzsākusi jaunas attiecības. Otra pusīte esot pazīstamais skaņu inženieris Ivo Bankavs, kurš dziedātājas dēļ esot pat pametis savu bērna gaidībās esošo iepriekšējo draudzeni - vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Kam laime, kam bēdas

Kad masu medijos sāka parādīties pirmā informācija par Olgas Rajeckas (52) un skaņu inženiera Ivo Bankava (42) iespējamo romānu, uzradās ziņotāji, kas anonīmi vēstīja par šo attiecību ēnas pusi.

«Ivo Bankavs pēdējos divarpus gadus ir dzīvojis kopdzīvi ar sievieti, vārdā Irita, kura patlaban gaida Ivo pirmdzimto. Īsi pirms Ziemassvētkiem nenozīmīgu nesaskaņu dēļ Ivo bieži neieradās mājās, aizbildinoties ar darba darīšanām, ko savā labā izmantoja Olga. Irita pašlaik dzīvo Ivo mājā un nezaudē cerību uz laimīgu ģimenes dzīvi. Nesaprotu, kāpēc Rajeckai uz citu bēdu rēķina būtu jāceļ savs PR. Viņa sen zināja par Ivo attiecībām,» portālam Vipi.lv vēstījis šis informācijas avots.

«Pēc publikācijas žurnālā «Kas Jauns», kur Olga stāsta, ka ir upurējusi savas attiecības ar 22 gadus jaunāko Gintu viņa labā, tajā pašā laikā sagraujot citu ģimeni... Vai tas ir normāli?» retoriski vaicā ziņotājs. Arī »VZ« sazinājās ar šo informācijas avotu, kas apgalvoja, ka Bankavs nupat esot bildinājis Olgu.

Iritai esot 33 gadi, viņa «strādā Rīgas centrā sakarīgā uzņēmumā», taču pati vērsties pie medijiem nevēloties, jo «sievietei šobrīd ir ļoti grūti un smagi, runāt ar presi nav viņas spēkos». Stāvoklī esošā Irita joprojām cerot, ka Bankavs pie viņas atgriezīsies. Pēc informācijas avota klāstītā, Rajecka ar Bankavu dzīvojot kopā: «Viņa «BMW» džipu pie viņas mājas var sastapt gandrīz katru dienu. Domāju, ka jums ir iespējas [par to] pārliecināties.» Portāla «Paparaci.lv» komanda esot pārliecinājusies, ka «BMW» džips tiešām regulāri manāms pie Rajeckas mājas Baltezerā.

Attiecības neafišē

Atgriežoties pie jau minētās publikācijas žurnālā «Kas Jauns», tur gan Rajecka neko nav apgalvojusi – viņa pat kategoriski noliegusi, ka būtu šķīrusies no sava drauga Ginta Mauliņa (30), ar kuru kopā bija no 2008. gada jūnija. Arī Gints šķiršanos nav ne apstiprinājis, ne noliedzis. Taču dziedātājai tuvu stāvošas aprindas jau sen ir informētas, ka Olgai ar Gintu Mauliņu viss beidzies – dziedātāja esot upurējusi šīs attiecības, lai puisis nepalaistu garām savu dzīvi un piedzīvotu, ko, piemēram, nozīmē kļūt par tēvu. «Man bija neaizmirstama vasara, ļoti skumjš rudens, un ceru, ka būs laimīga ziema!» jau pērn rudenī savā profilā sociālajā tīklā «Facebook» vēstīja Olga.

Ar Bankavu dziedātāja tuvāk iepazinusies vasarā, gatavojot priekšnesumu Dziesmu un deju svētkiem – abu deja bija skatāma TV raidījumā «Lai top!». Abi sadejojušies un vēlāk aizvien biežāk redzēti kopā, tiesa, savas attiecības cenšoties neafišēt. Taču abu «esam tikai draugi» attiecības ļāva apšaubīt «Rradio Skonto» jubilejā redzētais – Olga teju visu ballītes laiku nosēdēja blakus skaņu pultij, pie kuras darbojās Bankavs. Arī koncertzālē «Palladium» notiekošo Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases pusfinālu laikā abi rociņās nestaigāja, tomēr Rajecku kopā ar Bankavu varēja sastapt nomaļākos zāles nostūros.

Atzīmējies arī ar Zeltiņu

Ivo Bankavs ir kompānijas «IB Versija» īpašnieks, viens no pazīstamākajiem skaņu inženieriem Latvijā, kurš var palepoties ar šajā profesijā Londonā iegūtu diplomu (tas izlikts kompānijas mājaslapā pašā redzamākajā vietā). Dzeltenajos medijos viņa vārds pavīdēja 2011. gada jūnijā, kad Bankavs pāris reizes sabiedrībā izgāja kopā ar aktrisi Agnesi Zeltiņu (41) – abi tika iemūžināti arī, kopā apmeklējot «bītla» Ringo Stāra koncertu «Arēnā Rīga».

Savulaik skaņu inženieris bija precējies ar Sanitu Bankavu (38), ar kuru laulība tika šķirta pirms trim gadiem. Šajā laulībā bērnu nebija. Jāpiebilst, ka Sanita Bankava jau vairākus gadus ir kopā ar aktieri Vari Vētru (58). Starp citu, arī Sanitas Bankavas vaļasprieks ir dejošana – viņa dejo Tautas deju ansamblī «Rotaļa», turpat, kur kādreiz Bankavs.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [226] ››
Zita 30.04.2014 12:34
Olgu visas apskauž, jo pašas , kas raksta par viņu negatīvi ir vienkārši neizglītotas neveiksminieces(ESMU PĀRLIECINĀTA) Pašam nekā neiet,tāpēc nomelnojot citu gūst gandarījumu. LAI VEICAS OLGAI! VIŅA NAV NE AR VIENU SALĪDZINĀMA> VEIKSMI TEV< OLDZĪT!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss