Rajecka, iespējams, izjaukusi ģimeni, lai varētu vinnēt Eirovīzijas dziesmu konkursu

Šķiet, ka šī attiecību sāga tik ātri nebeigsies un, iespējams, tikai tagad tā pa īstam sākas.

Rajecka, iespējams, izjaukusi ģimeni, lai varētu vinnēt Eirovīzijas dziesmu konkursu
Komentāri[237] 12.02.2014 18:58
Portāls Vipi.lv jau plaši aprakstījis latviešu iemīļotās dziedātājas Olgas Rajeckas mīlas kaislības.

Arī mēs patiesi augsti novērtējam Olgas Rajeckas muzikālo talantu un nenoliedzami lielo ieguldījumu Latvijas estrādes mākslā. Tomēr pirmoreiz esam saņēmuši ziņas, ka dziedātāja savu pīāru, iespējams, veido caur personīgās dzīves prizmu, turklāt tik drastiski šokējošā formā - kā vēsta mūsu informācijas avoti: Olga, savas iniciatīvas dēļ, uzsākusi attiecības ar "aizņemtu" vīrieti - dīdžeju Ivo Bankavu, kura mīļotā sieviete ir mātes cerībās.

Jaunākā informācija, ko esam saņēmuši, liecina, ka Olga šobrīd dzīvojot "uz pilnu banku" - gan savu privāto, gan profesionālo dzīvi. Dziedātāja esot sapratusi vienkāršu lietu - vai nu tagad, vai nekad!

Kāda cita, ar iepriekšējo informācijas avotu nesaistīta persona mums apgalvoja, ka skatuves zvaigzne ir gatava da uz jebko, lai tikai vinnētu Eirovīziju (konkursa Dziesma 2014 Latvijas atlases finālu) un dotos iekarot Eiropas āres Kopenhāgenā.

Tomēr jebkuri mēģinājumi rast atbildes uz svarīgiem jautājumiem žurnālistu izpratnē, kā arī mēģinājumi sazināties ar Olgu uz viņas mobilo tālruni šajās dienās ir beigušies neveiksmīgi. Jāpiebilst, ka citkārt - koncertturneju sākumbrīžos - dziedātāja pret masu medijiem ir bijusi īpaši vēlīga un sniegusi "pilnas bankas" komentārus par jebkurām tēmām, kā arī pozējusi fotogrāfu starmešiem bez jelkādiem aizspriedumiem.

Nu, ko... Paņēmieni iekarot pasauli vienmēr bijuši daudzveidīgi. Jānovēl, lai tikai nesāp Iritai. Un vēlāk, lai nesāp Ivo... Un viņu ņiprajam vai ņiprajai - pirmdzimtajam vai pirmdzimtajai -, pēc daždesmit gadiem uzzinot, kā tas viss ir noticis...

Lai Olgai veicas Eirovīzijā!!! No sirds novēlam. Dziesma forša, soliste augstā līmenī, back vokālu un back dancingu komponentes acīm, ausīm baudāmas un harizmātiskas!

LASIET ARĪ: Grūtnieci pametušais Ivo Bankavs esot bildinājis Olgu Rajecku

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [237] ››
nebalsojam 17.02.2014 12:40
Nebalsosim par šo p.ļecku!

Un dziesmai ar tikai 1 pants un tad lēkāšana traļivaļi.
Nekas tur nav.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss