Lingita un citas slavenības boikotē MAXIMA veikalus! Pretīga attieksme no šī uzņēmuma vadības puses

Arvien straujāk pieaug tautas pārliecība - Maximas veikalos vairs neiepirkties.

Lingita un citas slavenības boikotē MAXIMA veikalus! Pretīga attieksme no šī uzņēmuma vadības puses
Komentāri[175] 26.11.2013 11:45

Slavenības vairs neiepirksies Maxima veikalos un aicina to darīt arī līdzcilvēkus.

Dziedātāja Jenny May ir droša, ka daudzas citas ēkas, ne tikai Maxima, ir pavirši celtas, bet tieši šis gadījums ar lielveikalu Zolitūdē ir iedragājis mūziķes zemapziņu tik ļoti, ka gluži cilvēcīgi negribas iet Maximās iekšā - vēsta portāls Sejas.lv .

"Pretīgi, ka Maximas vadītāji neko nezina vai nevēlas zināt. Es izvēlos iepirkties citur, lai gan vistuvāk mājai atrodas tieši veikals Maxima," skaidro Jenny May.

Dziedātāja savā Facebook.com profilā publicējusi iznīcinātu, ar šķērēm sagrieztu Maxima PALDIES atlaižu karti. Viņas piemēram  sekojuši arī citi sociālo tīklu lietotāji.

„Nesen uzceltajā Maximā, kas man ir pa ceļam uz mājām un kur iegriezos visai bieži, ir izcils zivju, sieru un labu vīnu piedāvājums. Taču psiholoģiski es tur ieiet vairāk nespēju. Tikko braucu tai garām un sajutu nepatīkamas trīsas pakrūtē un nodrebinājos...” – atklāj žurnāliste Una Ulme-Sila.

„... Visi tie meli, naudas kāre, nespēja uzņemties atbildību, darbinieku nostādīšana vergu pozīcijās. Tas man nav saprotams un pieņemams. Tagad plānošu laiku Centrāltirgus zivju paviljona apmeklējumam, bet pārējo pirkšu mazajos, specializētajos veikaliņos. Jā, zinu, tas paņems vairāk laika, būs dārgāk, toties es neiešu pret savu sirdsapziņu un tajā pat laikā atbalstīšu savējos,” nolēmusi Una.

Maximu boikotēs arī modele Lingita Lina Bopulu, dziedātāja Elli U, tērpu māksliniece Elita Patmalniece, pasākumu rīkotāja Rūta Reinika, aktrise Sarmīte Rubule un daudzi citi.

 

LASIET ARĪ:

Latvijas ļaudis aicina boikotēt MAXIMA veikalus- vairs neiepirkties
alkatīgo, bezatbildīgo liekuļu uzņēmumā

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [175] ››
sesks 02.12.2013 13:50
nu baiga jau slaveniba lingita. pilnigi dirst gribas, jo pazistu vinu no mazam dienam

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss