Lauztas abas rokas un kājas. Ļaudis raud. 54 bojā gājušie. FOTO no lielākās traģēdijas Latvijas vēsturē

Šī ir ārkārtīgi smaga diena Latvijas ikdienā un visā mūsu brīvvalsts eksistencē un jauno laiku vēsturē. 52 bojā gājušie.

Lauztas abas rokas un kājas. Ļaudis raud. 54 bojā gājušie. FOTO no lielākās traģēdijas Latvijas vēsturē
Komentāri[5] Bilžu galerija[77] 22.11.2013 20:10

FOTOREPORTĀŽA no notikuma vietas 22. novembra vakarā.

Portāla Vipi.lv redakcija izsaka pateicību Bieriņu ielas 3. nama iedzīvotājām Gaļinas kundzei un Diānas kundzei, kuras uz mūsu fotogrāfa lūgumu veikt vēsturiskus kadrus, ielaida savā dzīvoklī, tostarp uz guļamistabas balkona. PALDIES!  

JAUNĀKO NOTIKUMU TIEŠRAIDI SKATIET ŠEIT

Miruši 54 cilvēki un ievainoti 40. Kādam vīrietim, kurš ievietots Traumatoloģijas institūtā, ir lauztas abas rokas un abas kājas, un smadzeņu satricinājums. Ārsti cīnās par viņa dzīvību.

Šīs ir vismelnākās dienas Latvijas vēsturē, neskaitot karus...

Portāla Vipi.lv redakcijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību bojā gājušo un cietušo ģimenēm, tuviniekiem un draugiem. Mēs sērojam kopā ar jums un visu Latviju.

 

Uzziņai:

Šī ir pirmā tik lielā traģēdija. Pagājušā gadsimta 90.gados Baltijas jūrā  notika ļoti liela prāmja avārija, piektdienas rītā Latvijas Televīzijā atzina aizsardzības ministrs Artis Pabriks, bet MAXIMAS katastrofa ir daudz lielāka.

Pasažieru prāmis "Estonia" nogrima 1994.gadā Baltijas jūrā netālu no Somijas piekrastes vētras laikā, aizraujot dzelmē 852 cilvēku dzīvības. Kad katastrofas vietu sasniedza glābēji, ledainajā ūdenī bija izdzīvojuši tikai 137 cilvēki. Pasažieru vidū bija 29 Latvijas iedzīvotāji, no kuriem izglābās tikai seši. Prāmja "Estonia" nogrimšana ir Eiropā traģiskākā miera laika jūras katastrofa.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Laimis 23.11.2013 22:52
Dievs, svētī Latviju un tās cilvēkus!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss