Autoavārija: Leons Zviedris sašķaida tālruni blondīnei, kura pļāpājot ietriecas viņa jaunajā limuzīnā

Multimākslinieks Leons Zviedris pamatīgi sabozies uz blondīni, kura, muldot pa mobilo, ietriekusies viņa vadītajā auto.

Autoavārija: Leons Zviedris sašķaida tālruni blondīnei, kura pļāpājot ietriecas viņa jaunajā limuzīnā
Komentāri[53] 17.11.2013 16:07

Satiksmes negadījumā aizvadītās nedēļas ceturtdienā iekļuvis šovmenis Leons Zviedris. Pats mākslinieks saniknots ne tik daudz par viņa auto nodarīto skādi un zaudēto laiku, bet to, ka avārijas vaininiece pat pēc avārijas turpinājusi runāt pa mobilo tālruni - vēsta žurnāls "Vakara Ziņas".

 

Negadījums noticis pagājušajā ceturtdienā, kad horeogrāfs Leons Zviedris devies uz tirdzniecības centru «Olimpija» skaistumkopšanas un solāriju salonu Hair Riga, lai kopā ar citām slavenībām ieņemtu vietu konkursa «Mis Garākās kājas Latvijā» žūrijā.

 

«Ārprāts! Pat nopirsties vairs nevar, lai visa Latvija neuzzinātu!» pārsteigts par »VZ« telefonzvanu bija Zviedris. Pēc viņa stāstītā, avārija bijusi diezgan sīka, tomēr nepatīkama. Kāda sieviete ar mersedesu ieskrējusi Zviedra šogad autosalonā nopirktajā «Nissan Juke» ritenī. «Atkal viena blondīna neatšķir gāzes pedāli no bremzes, turklāt vēl runāja pa mobilo tālruni. Viņai gan tas diezgan sāpīgi beidzās. Saniknojos, ka viņa vēl pēc avārijas turpināja tarkšķēt pa telefonu, tāpēc izrāvu to viņai no rokas un triecu pret zemi. Visas daļas salasīju un atdevu, lai pēc tam nesaka, esmu nozadzis,» stāstīja horeogrāfs.

 

Vairāk par Leona Zviedra likstu un reportāžu no Latvijas Garāko kāju konkursa meklējiet 15. novembra žurnālā "Vakara Ziņas".

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [53] ››
DRUŽKA 04.02.2014 09:47
PAREIZI LEONS IZDARĪJA , JO DIEMŽĒL IR DAUDZAS SIEVIETES , KURAS NESAPROT , JA VIŅA SĒŽ PIE STŪRES , PIRMKĀRT IR SATIKSMES DALĪBNIECE NEATKARĪGI NO DZIMUMA ! UN SATIKSMES NOTEIKUMI ARĪ IR JĀIEVĒRO NEATKARĪGI NO DZIMUMA ! P.S. Tiem speciālistiem par orientācijām, : tādu džeku ,kā Leonu ir jāpameklē , cieņa un respekts Leonam !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss