Skaistā aktrise Dārta Daneviča slēpj savu draugu un bēg

Diezgan dīvaini bija aktieriem Dārtai Danevičai un Mārtiņam Meieram ierasties uz «Riga Fashion Week» galveno modes skati un steigšus doties prom, vairoties no preses fotogrāfiem – tas taču bija skaidrs, ka viņus tur fotografēs! To, ka abi uz pasākumu ieradās kā pāris, piefiksēt izdevās visiem.

Skaistā aktrise Dārta Daneviča slēpj savu draugu un bēg
Komentāri[14] 08.11.2013 20:14

Jau ierasts, ka «Riga Fashion Week» pasākumā publiski sabiedrībai parādās kāds jauns pārītis. Šoreiz par tādu varētu nosaukt Dailes teātra aktrisi Dartu Daneviču un Valmieras drāmas teātra aktieri Martiņu Meieru, par kuru romānu jau ilgstoši tiek baumots, taču pārītis šīs runas noraidīja.

 

Uz modes nedēļu abi ieradās, mīļi sadevušies rociņās, bet, sajutuši sev pievērsto uzmanību, pasākumu pameta, tā arī līdz modes skatei netiekot. Vai tiešām populārais aktieru pāris cerēja palikt medijiem nepamanīts?

 

Vairāk lasiet 8. novembra "Vakara Ziņās"

 

 LASIET ARĪ: 14 BILDES  Skaistās aktrises Dārtas Danēvičas necenzētie kailfoto

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
stefānijs. 14.11.2013 13:02
Nuuu ja kāds vēl nezin tad viņi pagājušajos jāņos smuki sēdēja jēkabpilī pie karjera tā tālāk mežiņā lai neviens nepamana un gāja arī viens no otra 2 metru attālumā.

Kā tādi divi sīkie kko cenšas slēpt? kāda starpība ko citi padomās, vienkārši muļķīgi tā no malals izskatījās, krita acīs..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss