Vai Lienei Šomasei nav kauns par savu stulbo un neglīto rīcību?

Šķiet, oktobris nav Lienes mēnesis...

Vai Lienei Šomasei nav kauns par savu stulbo un neglīto rīcību?
Komentāri[192] 19.10.2013 22:29

TV3 raidījums par slavenību dzīvi "Tikai ar ielūgumiem" atkal rullē. Jau pirmajā šīs sezonas pārraidē šova veidotāji bija parūpējušies par krietnu humora devu, izjokojot vairākas populāras Latvijas sabiedrības dāmas.

Liene Šomase, Marika Ģederte un Ieva Adamss kāri izgaršoja katru pasniegto vīna malku, komentējot tā garšu, buķeti un stiprumu. "Vīnzines" pilnā nopietnībā deva spriedumus par katru no dzērieniem: tie garšojot, katrs citādāk, visi esot atšķirīgi. Tāpat arī atzīmes katrai glāzei atšķīrās...

Skatiet:

Liene Šomas neslēpa, ka šāda televīzijas rīcība bijusi cūciska un ka viņa ir ļoti dusmīga. Mūziķe lecīgi paskaidroja, ka ar viņas humora izjūtu viss esot kārtībā (interesanti, kuros dzīves brīžos), taču šis iznerrošana bijis ļoti nesmuks gājiens - kā redzam video, Šomase paņēma savu mēteli un lecīgā vientulībā pamet jautro kompāniju. Pat neatsveicinoties.

Vai Lienei Šomasei nav pamatīgs kauns par savu visai stulbo un neglīto rīcību? Šādu jautājumu uzdod virkne viņas fani un atbalstītāji, argumentējot par Marikas Ģedertes un Ievas Adamss veselīgo attieksmi, humoru un paškritiku.

Līdz šim ne reizi šai raidījumā par izjokošanu neviens vēl nebija tik ļoti apvainojies un izrādījis tik krasu riebumu pret šova veidotājiem!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [192] ››
ass 08.01.2015 20:14
video ir janoliek lai lienes bernam butu ko paradit

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss