In Memoriam. Miljonārs Gatis Saknītis unikālās fotogrāfijās

Uzņēmēju zemes klēpī guldīs sestdien, 7. septembrī.

In Memoriam. Miljonārs Gatis Saknītis unikālās fotogrāfijās
Komentāri[53] Bilžu galerija[7] 06.09.2013 07:07

43 gadu vecumā miris uzņēmējs Gatis Saknītis, kurš savulaik bija iekļauts Latvijas miljonāru sarakstā un bijis lielākais zemes īpašnieks Latvijā, liecina portāla "Kasjauns.lv" rīcībā esošā informācija.

Fotogrāfijas uzņemtas, tā dēvētajos, treknajos gados. 2006. gadā, savas ietekmes pilnbriedā, Saknītis ar kundzi apmeklēja kāda autosalona atklāšanu Krasta ielā. Fotogalerija.

Uzziņai:

Saknītis bija pazīstams kā uzņēmumu "GS Nekustamie īpašumi", "Saknīša īpašumi", "Aģentūra GS" īpašnieks. 2007.gadā laikrakstā "Dienas Bizness" minēts, ka 2006.gadā Saknītis bijis Latvijas lielākais zemes īpašnieks.

Uzņēmējam ir piederējuši 4253 hektāri zemes, bet jau gadu vēlāk uzņēmējam piederēja vairs tikai 628 hektāri zemes, jo būtisku daļu savu īpašumu Saknītis pārdeva Mihailam Uļmanam. Savukārt 2008.gadā Saknītis bija iekļauts "Dienas Biznesa" veidotajā 1000 Latvijas miljonāru sarakstā.

Kā liecina aģentūras LETA apkopotā informācija, deviņdesmito gadu sākumā Saknītis bija cietušais un galvenais liecinieks Igora Kuļeva grupējuma krimināllietā. 2007.gadā Saknītis apsūdzēts par kukuļa došanu ceļu policistam un nelikumīgu ieroča turēšanu, savukārt 2008.gadā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde lūgusi prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret uzņēmēju par viņa vadītās SIA "GS Nekustamie īpašumi" izvairīšanos maksāt 1,03 miljonu latu nodokļus.

Šī gada 1.oktobrī paredzēts izsolīt ar Saknīti un viņa ģimeni saistītajai likvidējamajai SIA "GS Nekustamie īpašumi" piederošos nekustamos īpašumus.

Saknīša uzņēmumu "Aģentūru GS" 2008.gada 10.jūlijā par maksātnespējīgu atzina Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa. Par maksātnespējīgām atzīta arī ar Saknīti un viņa ģimeni saistītā SIA "Saknīša īpašumi" un SIA "GS Nekustamie īpašumi".

LETA jau ziņoja, ka Saknīša un viņa ģimenes locekļu īpašumu atsavināšanai iepriekš tika rīkotas jau vairākas izsoles.

Turklāt Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa apmierinājusi AS "Rietumu banka" pieteikumu un izsniegusi izpildrakstu 2008.gada 3.martā pieņemtā Latvijas Komercbanku asociācijas šķīrējtiesas sprieduma izpildei, ar kuru no Saknīša, viņa ģimenes locekļiem un ar tiem saistītajiem uzņēmumiem "NGE", "Aģentūra GS" un "GS nekustamie īpašumi" piedzīts kopumā 12,46 miljonu latu parāds.

Rīgas apgabaltiesa arī daļēji apmierināja "Rietumu bankas" prasību atzīt par spēkā neesošu 2008.gada pavasarī noslēgto Gata un Evijas Saknīšu laulības līgumu.

Vipi.lv izsaka līdzjūtību Gata Saknīša piederīgajiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [53] ››
Elita 21.10.2022 22:31
un konfliktēt mācēja. Ne katram izdodas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss