TV zvaigzne pazemo latviešu vīriešus. Tie esot tik slikti kā ceļi un tilti...

Latviešu vīrietis gudri izsakās par citiem latviešu vīriešiem.

TV zvaigzne pazemo latviešu vīriešus. Tie esot tik slikti kā ceļi un tilti...
Komentāri[124] 21.08.2013 17:34

Ārsts reanimatologs, bijusī TV zvaigne - raidījuma "Šeit un tagad" vadītājs intervijā žurnālam "Annas Psiholoģija", augusta numurā izteicies ļoti skarbi.

PAR LATVIEŠU VĪRIEŠIEM:


"Latvijā ir slikti ceļi un tilti. Jo tie ir tādi, kādi ir Latvijas vīrieši. Es šajā ziņā esmu ļoti skarbs. Un jūs, sievietes, esat viņus tādus izaudzinājušas. Jo puikam ar mīlestību ir par maz, vajag arī atbildības izjūtu. Diemžēl tas ir apburtais loks - vīrieši nemīl savas sievietes, tāpēc viņas izmisīgi mīl savus dēliņus. Jo viņu tēvi, savukārt, nekad nav stāstījuši, kā jāmīl sieviete. Jūs neticēsiet, bet ir vīrieši, kas joprojām nezina, kā bērni dzimst! Tāpēc es domāju, ka vajag taisīt psiholoģijas žurnālu vīriešiem. Nu, cerams, ka viņi pagaidām lasa šo. Citādi iznāk, ka mums ir aprobežotu tēviņu un gudru, domājošu, meklējošu sieviešu pasaule. Ar jums, ar sievietēm, viss kārtībā, bet tāpēc jums tie vīri jāizglīto. Un audziniet dēlus! Ar gudrām sarunām - par dzīvi, par nāvi, par mīlestību un atbildību."


Šis citāts jau izsaucis rezonansi sociālajos tīklos, vieni uzskata, ka tas ir nepiedodami pazemojoši latvietim šādi izteikties par latvieti. Citi ļaudis citātu  apspriež un analizē savādāk: gan kritizē, gan arī slavina ārsta izteikumus par latviešu vīriešiem.

Kāds, starp citu, ir arī pats Kļavas kungs...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [124] ››
Strenta 13.11.2014 22:27
Vai tad viņam nav taisnība? Maz Latvijā ir īstu vīriešu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss