Kašķis ar Rajecku jeb kā seksbumba Lingita izskatījās pirms dažiem gadiem - FOTO

Par kašķi, popularitātes latiņu, talantu un vēl.

Kašķis ar Rajecku jeb kā seksbumba Lingita izskatījās pirms dažiem gadiem - FOTO
Komentāri[143] 10.08.2013 15:03


Šī bilde tapusi pirms trīsarpus gadiem, kad Lingita pieteicās grupas Eolika jauniešu sastāva atlasei E-Teens, kur panākumus neguva. Izrādās, ka jau tieši tur sākušās Lingitas Bopulu un Olgas Rajeckas nesimpātijas vienai pret otru. Olga bija jauniešu uzņemšanas žūrijā, Lingitu nepaņēma.

Toreiz veiksmi izmēģināja vairāk kā simt jauniešu, no kuriem tikai četri guva panākumus un zem nosaukuma E-Teens uzsāka muzicēt kopā ar Eoliku.

Ne vēsts no seksīguma toreiz

Šobrīd popularitātes vilni nu jau zaudējusī dziedātāja Lingita Bopulu cenšas par visām varītēm atgūt reitingus. Tas gan nav nekas īpašs, jo arī iepriekš viņa piedalījusies "visur, kur vien var".  To apstiprina arī viņas paziņas, norādot uz mazvērtības kompleksiem, kas emocionālajai būtnei piemituši vienmēr. Taču atzinīgi meitene tika novērtēta tikai OKartes skatuvē, kur kvalificējās finālam. Toreiz intervijā televīzijā Lingita sākotnēji apgalvoja, ka viņai vajadzīga tikai un vienīgi uzvara.

Nav brīnums, ka dzeltenā prese pēc fotografēšanās žurnālam Playboy šova OKartes skatuve 2 emocionālāko dalībnieci Lingitu Linu Bopulu bija īpaši "iemīlējusi". Jaunā zvaigzne tika ievērota un fotografēta; tāpat žurnālisti uzsvēra, ka meitene piestrādājusi pie savas ārienes un  izvēloties tikai īsas un seksīgas kleitiņas. Tomēr sakopta āriene ikdienā vairs netiek ievērota tagad - uz izlaidumu Turībā modele ieradās kailām kājām un iešļūcenēs - skatiet šeit

Censone pēc Playboy publikācijas tika nosaukta par jauno Latvijas seksa simbolu jeb seksbumbu. Tas, protams, bija milzu kompliments zvaigznei, jo būt ievērotai un slavenai viņa vienmēr bija tik karsti vēlējusies.

Tikai šobrīd ar būšanu aktīvā slavas apritē ir problēmas, mediju valodā runājot: no tā dēvētās A klases slavenību TOPA slavu alkstošā šovbiznesa darbone ir izkritusi.

Protams, nevienam jau vairs nebūs brīnums, ka arī šī raksta komentāru sadaļā dominēs bērnišķīgie pāris pusaugu autoru skribelētie komentāri par to, cik meitene skaista, gudra, talantīga un kādu kloķi ieliek citiem Latvijas mūziķiem : )

LASIET ARĪ: Lingitai atkal bēdas un nedienas - FOTO

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [143] ››
Māris 18.09.2013 19:38
Marite 18.09.2013 13:39
Ne veests no seksiguma toreiz-stipri apsaubams apgalvojums.


------

vai ne kāpēc ne vēsts man piemēram liekas tīri seksīga ...

varbūt šajā bildē nav īsti saposusies un pati bilde nav parāk labā rakursā bet ka nebūtu ne vēsts no seksīguma tas gan pārspīlēts.

tas skatiesns diezgan seksīgs smukas lūpas stilīgi auskari tā ka ...

vēl tik trūka beigās pierakstīt ka vacā Olga ir tā seksīgā kura vispār vienmēr pēc mačalkas ir izskatījusies ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss