Lingitai atkal bēdas un nedienas - FOTO

Lingita savu popularitātes latiņu uztur, cenšoties piedalīties it visur, kur iespējama publicitāte.

Lingitai atkal bēdas un nedienas - FOTO
Komentāri[120] Bilžu galerija[3] 06.08.2013 08:59

Projekta Portrait of a Riga Woman ietvaros, kas apkopo dažādu Rīgas sieviešu bildes, kuras vēlāk tiks izdotas foto katalogā, tiek fotografētas rīdzinieces. Fotosesijā piedalījās arī Lingita - skatiet galeriju.

"Rīgā taču vairums sieviešu tomēr ir baltas! Nu gan nosaukums," savu viedokli pauž Labo ierakstu studija, kurā, kā vēsta internetā atrodamā informācija, apvienojušies četri Latvijā zināmi mūzikas producenti - Lotars Lodziņš, Jānis Kalve, [Ex] da Bass un Dairis Muižnieks - vēsta portāls Delfi Izklaide.

Tikmēr Lingita soctīklos protestē:

"Šis ir mans Facebook profils, un es priecāšos, ja man vairāk nevajadzēs lasīt negatīvus komentārus par savu ādas krāsu (vienalga kādā aspektā). Ir 21. gadsimts, un Rīgā es neesmu vienīgā sieviete ar tumšāku ādas krāsu.

Man ir prieks, ka projekta vadītāji (idejas autori) to saprot, un piesaistīja mani šim projektam, kuram nosaukumu es neizdomāju, un varbūt pat šādā veidā cenšas parādīt dažādību Rīgas sieviešu vidū.

Ja ir kādas problēmas ar to, iesaku aiziet mežā nokliegties - varbūt vieglāk paliks, kā arī svaigais meža gaiss nāks ikvienam par labu, bet palūgšu nepiegružot manu Facebook profilu ar negācijām."

"Melns ir melns, un tas neraksturo Rīgas sievietes itin nemaz! Mēģini nepārdzīvot!" lakoniski izteicās Labo ierakstu studija.

Lingita drošsirdīgi dod pretī: "Kam ir problēmas ar manu ādas krāsu, iesaku doties uz mežu nokliegties"...

Dīvaini, ka Playboy modele bildēta nevis Rīgas infrastruktūrā, bet džungļu fonā. Skaidrs, ka šāds vizuālais tēls rasistisko jautājumu sabiedrībā tikai pastiprina. Un, atvainojiet, kāds šādam mežonīgajam palmu fonam (skatiet galerijā) vispār ir sakars ar Rīgu?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [120] ››
.. 24.08.2013 21:10
Lieciet vienreiz to meiteni mierā!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss