Samanta Tīna uzmet Juri Milleru un nomelno producentu masu medijos - FOTO

"Sadarbojoties ar Juri, visas manas idejas tika noliegtas un tikai viņa viedoklis bija vienīgais vispatiesākais. Es vēlos atgūt savu radošo spēku."

Samanta Tīna uzmet Juri Milleru un nomelno producentu masu medijos - FOTO
Komentāri[24] Bilžu galerija[9] 03.08.2013 18:23

Dziedātāja Samanta Tīna nolēmusi pārtraukt sadarbību ar savu producentu Juri Milleru. Šāda lēmuma iemesls ir tas, ka Juris nav reaģējis uz dziedātājas veselības problēmām, bet gan turpinājis plānot viņas uzstāšanos pasākumos un koncertos, kā arī nekad nav akceptējis dziedātājas radošās idejas, bet uzstājīgi uzspiedis savu viedokli. Turpmāk Samanta Tīna turpinās dziedātājas karjeru, iztiekot bez Jura Millera palīdzības - raksta portāls Sejas.lv .

Vaicājot, kāpēc Samanta pieņēmusi lēmumu izbeigt sadarbību ar producentu Milleru, viņa atklāj, ka Juris nav reaģējis uz dziedātājas veselības problēmām.

 «Jurim ir zudusi cilvēcīga sapratne. Es nevarēju turpināt strādāt, jo man bija samilzušas veselības problēmas, bet Juri tas nemaz neinteresēja. Man bija nepieciešama rehabilitācija, veselības atjaunošana, bet Juris par to negribēja ne dzirdēt. Bija tik traki, ka es pat nespēju loģiski domāt. Es tā nevarēju turpināt! Kas tad cits, ja ne vien pati parūpēšos par savu veselību! Tāpēc arī nolēmu, ka sadarbība ar Juri ir jāpārtrauc. Tā arī ir noticis. Tagad vienīgi jānokārto finansiāli jautājumi. Varu teikt, ka patlaban vēl ir palikušas neskaidras finanšu attiecības vairākās strīdīgās pozīcijās, par kuru esamību nav pilnīgas skaidrības. Turklāt ir pamats aizdomām, ka Juris Millers ir izmantojis manu vārdu apšaubāmos darījumos ar krietni lielākām summām. Man nav no kā baidīties, jo Juris jau pats zina, kas un kā.»

Arī iepriekš Millers bijis vairāku mūziķu menedžeris, bet kā jau šovbiznesa vidē pieklājas, - skandāli, strīdi un nesaskaņas ir jaukuši ilgstošu sadarbību.

Fotogalerijā Samanta un Juris šī gada Eirovīzijas finālā Ventspilī.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [24] ››
katty 06.08.2013 19:44
vai par Milleru vispar ir dziredeets arii kaut kas labs??

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss