Uz ielas pie Preses Pīles bāra par pliku Kiopu interesējas policisti

Ja kaut kur pasākumā ierodas vai to rīko ansambļa «Titāniks» līderis Sandis Kiops, masu mediju pārstāvji var droši doties turp – izklaide un aprakstāmais/fotografējamais materiāls ir garantēts...

Uz ielas pie Preses Pīles bāra par pliku Kiopu interesējas policisti
Komentāri[4] 21.06.2013 15:38

Pirms nedēļas jaunatklātajā «Preses pīles» bārā Sandis Kiops jautrā ballītē prezentēja savu jaunāko dziesmu «Ar meitenēm tomēr labāk», kā arī pie viena atzīmēja leģendārās dziesmas «Pīlādžoga» (hmm, starp citu, vai tā nav viņa vienīgā dziesma?) un Kiopa pagaidām laikam nepatentētā ne mazāk leģendārā «pīlādžogas spēriena» desmit gadu jubileju.

Protams, bez ekscesiem neiztika: šoreiz Kiops nevis spaidīja un grasījās teju vai līdz nāvei fotokameru priekšā «nosūkt» kārtējo mazgadīgo draudzeni (kā tas bija vērojams «Preses pīles» bāra atklāšanas pasākumā pirms nedēļas), bet uzdzīvoja ar saviem aizdomīgi «zilganajiem» draugiem Ivo un Muri. Ballītes karstumā Kiops meta nost apģērba gabalus (tiesa, ne visus) un bija gatavs šādā skatā arī fotografēties, turklāt kaut vai uz ielas. Par šiem viņa centieniem ieinteresējās policisti, tomēr viss beidzies bez protokola sarakstīšanas vai citām juridiska rakstura darbībām.

«Kad mani bez krekla fotografēja «Delfi» naktī uz ielas «Pīlādžogas» burziņa laikā, tad arī mūsu policisti dikti ieinteresējās par šo fotosesiju. Pateicu, ka Kiops var atļauties darīt, ko grib! Jaukajiem Rīgas policistiem nekas cits neatlika kā braukt tālāk un meklēt kašķi citur,» vēlāk «tviterī» par sevi sajūsminājās pats Kiops.

Uz to gan kāds viņa sekotājs prātīgi piebilda, ka «izskatās, ka Kiops vēl nav saticis riktīgu policistu...»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
aaa 03.07.2013 15:51
Vinjsh taisaas sacensties ar Kombulju Inesi?: P

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss