Nikolai Krištopanei attiecības ar Danielu Bondaru?

Abu bijušo basketbolistu Viļa Krištopana un Mārtiņa Bondara un viņu sievu Aijas un Ievas draudzēšanos ģimenēm turpina jaunā paaudze – Nikola un Daniels.

Nikolai Krištopanei attiecības ar Danielu Bondaru?
Komentāri[8] 01.05.2013 10:35

Vērienīgākajā nedēļas nogales ballītē Vecrīgas klubā «Madhouse» kuplā skaistā pulcējās Krištopanu un Bondaru ģimenes locekļi. Kā bijušais kroga saimnieks, protams, atzīmējās Kaspars Krištopans un viņa glītā sieva, TV dīva Maija Rozīte-Krištopane, savukārt pie galdiņa pasākumu baudīja «Misis Latvija 97» un «Mrs.Globe 98» Ieva Bondare ar vīru Mārtiņu. Arī Bondara māsa Anna ar vīru Kristapu nelaida garām šo ballīti.

Taču lielāko mediju uzmanību izpelnījās Nikola Krištopane un Daniels Bondars, kuri pasākumā ieradās kopā un vēlāk arī kopā draudzīgi kavēja laiku, labprāt pozējot fotogrāfiem. Kaut arī klubā pie bāra bija redzams arī meitenes līgavainis Mārtiņš Paura, Nikola viņam uzmanību neveltīja un ballīti pameta nevis ar Pauru, bet gan ar Bondaru dēlu.

«Esam kopā uzauguši, bet tagad arī studējam Rīgas Juridiskajā augstskolā. Es mācos pirmajā kursā, Daniels – otrajā. Man svarīgie cilvēki zina, kā ir patiesībā, un es neko nevēlos skaidrot par savām attiecībām,» »VZ« teica Nikola.

Jāatgādina, ka Nikola ar Mārtiņu Pauru sāka tikties pirms nepilniem trim gadiem. Aptuveni pusotru gadu pēc iepazīšanās puisis viņai dāvināja gredzenu un Nikola sociālajos tīklos izsludināja savu saderināšanos.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Niks 04.05.2013 00:27
Nikola nu beidzot jau kļuvusi par simpātisku zaķi.
Ja Daniels un Nikola mācās kopā Juridiskajā augstskolā un ir pazīstami kopš bērnības, tad kāds tur brīnums, ka draudzējas arī tagad!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss