Ieva Pļavniece neiztur teātra vadības teroru un iesniedz atlūgumu

Pēc »VZ« rīcībā esošās informācijas no drošiem avotiem, viena no pazīstamākajām un simpātiskākajām Dailes teātra aktrisēm Ieva Pļavniece iesniegusi atlūgumu. Iemesls nav zināms, taču, visticamāk, tās ir jau ilgstošās nesaskaņas ar režisoru Dž. Dž. Džilindžeru.

Ieva Pļavniece neiztur teātra vadības teroru un iesniedz atlūgumu
Komentāri[5] 25.03.2013 09:28

Jau pirms kāda laika »VZ« vēstīja, ka, nonākot Dailes teātra galvenā režisora amatā, slavenais Dž. Dž. Džilindžers bija atstādinājis no lomām aktierus, kuri viņam nav izrādījuši aklu pakļaušanos utt.

Tā, piemēram, viena no nežēlastībā kritušajām it kā bijusi aktrise Ieva Pļavniece, kurai nācās atvadīties no lomas mūziklā «Oņegins», kuru iestudēja Dž. Dž. Džilindžers. Iemesls – viņa pērn rudenī notikušajā teātra arodbiedrības sanāksmē esot nevis klusi un rātni sēdējusi maliņā, bet drosmīgi paudusi savu viedokli un kaismīgi to aizstāvējusi. Konflikts ar galveno režisoru vai cits iemesls kalpojis par ieganstu Pļavnieces aiziešanai – nav zināms. »VZ« rīcībā ir arī neoficiāla informācija, ka aktrise grasās kopā ar savu draudzeni Anamiku Goldbergu, ar kuru attiecības vairs neslēpj, emigrēt uz ārzemēm.

Eksluzīvā telefonintervijā »VZ« aktrise apstiprināja, ka iesniegusi atlūgumu Dailes teātrī, tomēr baumas, ka abas ar draudzeni Anamiku dosies peļņā uz ārzemēm, nosauca par muļķībām. «Esmu vienojusies ar Dailes teātri par to, ka būšu ārštatā. Turpināšu spēlēt savas izrādes. Piemēram, augusta sākumā ar muzikālo izrādi «Dzejnieki. Nakts. Bohēma» viesošos Mežaparkā. Par nākotnes plāniem nemēdzu runāt, jo sekoju vecajam labajam teicienam «nesaki – hop!, pirms neesi pārlēcis». Esmu atvērta visdažādākajiem dzīves pagriezieniem,» noslēpumaini teica aktrise, kura šobrīd ar sabiedrību nekontaktējas un tagad uz ilgāku laiku devusies prom no galvaspilsētas, lai sakārtotu savas domas un dvēseli.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
lietus 01.04.2013 13:50
Cik dzirdēts, Dailes tātris vispār ir izcils klaču un aprunāšanas perēklis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss