Latvijā zināmi ļaudis trin mēles par pirmo Eirovīzijas pusfinālu

"Nevaru saprast kādas emocijas man izraisa "Dziesmas 2013" vadītājs?!? Ir tāds inčīgs, liek smaidīt. Kaut kas jauns un svaigs! Nekas, ka drusku mulst," tviterī šovakar rakstīja deju pasniedzēja un Eirovīzijas dalībniece Aleksandra Kurusova.

Latvijā zināmi ļaudis trin mēles par pirmo Eirovīzijas pusfinālu
Komentāri[43] 08.02.2013 23:23

 "Es pirms diviem gadiem pateicu ardievas Eirovīzijai Latvijā. Man pārāk labi iet, lai tagad plosītos konkursos," rakstīja dziedātājs Lauris Reiniks, kurš neslēpa, ka uzvaru novēl Samantai Tīnai.

"Lienei bija skaists, balts smaids un dzeltena kleita, tai otrai meitenei bija ideja, kura kaut kur apmaldījās. Tagad jūtos kā Jamaikā," noskatījies pirmās trīs dziesmas tviterī rakstīja Reiniks. "Otrais "Dziesmas 2013" priekšnesums bija Krišnaītu virtuves reklāma," tvītoja grupas "Forte" dalībnieks un producents Jānis Kļaviņš.

"Oho, kas šim džekam pa kustībām, kurš tagad izpildās uz Eirovīzijas skatuves. Adīklis no rokām izkrita.., Siekals tek...,"  pēc grupas "Headline" priekšnesuma rakstīja bijusī LNT raidījuma Degpunktā vadītāja Inese Supe. "Eirovīzijas pārsteigums man bija grupa "Headline", protams,  Antra Stafecka - burvigs prieksnesums," tviterī rakstīja šova "OKartes skatuves dalībniece Māra Katarska.

"Tas bija neatkārtojams brīdis manā mūžā!  Paldies par atbalstu! Dzīve ir mūzika, mīlestība, dvēsele! Es jūs mīlu," uzreiz pēc priekšnesuma tvītoja Antra Stafecka, kura izpildīja dziesmu "When You Are". "Smieties? Vai raudāt? Ne velti saka, ka latviešu mīļākais ēdiens ir otrs latvietis. Vēl labāk, ja viņš kāpj uz skatuves," sašutusi par notiekošo sociālajos tīklos rakstīja Sandija Vīgante.

"Es par saviem kolēģiem! Lai jau kožās visi, gan kas kož pirkstos, gan kas apņēmušies. Veiksmi uzvarētājam," tā Rikardions jeb Rihards Millers. Jenny May atzina, ja viņai patika Samantas Tīnas priekšnesums, bet viņas meitiņai Olafs Bergmanis. Vēlāk gan dziedātāja Jenny May atzina, ka tomēr vislabāk viņai patikusi Antra Stafecka.

"Man ļoti patīk Eirovīzijas vadītāji. Jauni un brīvi no dažādiem štampiem kā jāvada LV šovi," savu viedokli izteica TV3 ziņu moderators Arnis Krauze. Tikmēr Andrejs Ēķis nosauca savus favorītus, proti, Antra Stafecka, Samanta Tīna un grupa "PeR".

"Man ir divi favorīti. Viens no tiem, ak, kāds pārsteigums - Liene Candy," tvītoja Una Ulme. "Izskatās, ka LTV sper soli pretī sava vizuālā koncepta modernizācijai!" savu sajūsmu neslēpa dueta "Dvīnes" dalībnieces.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [43] ››
uhhh 11.02.2013 22:05
"loti patīkami, acij tīkami jauni cilvēki!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss