Atklāti visi Eirovīzijas pusfināla dziesmu izpildītāji

Apstiprināti 2013. gada Eirovīzijas Nacionālās atlases jeb "Dziesmas 2013" visu 24 pusfinālos iekļuvušo dziesmu izpildītāji.

Atklāti visi Eirovīzijas pusfināla dziesmu izpildītāji
Komentāri[6] 15.01.2013 10:36

Noteikts arī dziesmu sadalījums pa pusfināliem, kas pirmo reizi Eirovīzijas vēsturē notiks kā stāvkoncerti un tiešraidē no "Palladium" koncertzāles būs skatāmi LTV1 ēterā 8.februārī un 9.februārī.

Dziesmas un to izpildītāji 1. pusfinālā 8.februārī (alfabēta secībā):

1. Better than you - grupa PIENEŅU VĪNS

2. Give Me a Try - IVO GRĪSNIŅŠ GRĪSLIS

3. Good Woman - DOMINIC OKOLUE

4. Higher and Higher - LIENE CANDY

5. I Need a Hero - SAMANTA TĪNA

6. Love - grupa HEADLINE

7. Love Responder - LIENE MATVEJA un BAIBA REINE

8. Never let me go - OLAFS BERGMANIS & The Random People

9. Sad Trumpet - grupa PER

10. Tirpini - FOX LIMA

11. Upside down - SABĪNE BEREZINA

12. When You Are With Me - ANTRA STAFECKA

Dziesmas un to izpildītāji 2. pusfinālā 9.februārī (alfabēta secībā):

1. Cold heart - IEVA SUTUGOVA

2. Fool in Love - DĀVIDS KALANDIJA un DINĀRA

3. Here I am - RŪTA DŪDUMA

4. Here we go - grupa PER

5. Hey Hey! - ANDRIS KIVIČS

6. I am who I am - MARTA RITOVA

7. Joey - MĀRTIŅŠ RUSKIS UN 4 VĒJI

8. Let the night belong to the lovers - FRAMEST

9. Now or never - grupa AIWINK

10. One - NIKO

11. Phoenix Fly - KRISTĪNE ŠOMASE

12. The One - grupa PIENEŅU VĪNS

Kā atzīmē projekta producente Zita Kaminska, ir visas iespējas lai "Dziesma 2013" pusfinālu koncerti būtu jauks notikums Latvijas popmūzikas dzīvē un izdevies piedzīvojums Latvijas Televīzijas skatītājiem. Gan iesniegtās dziesmas ir labas, gan veiksmīgi rit darbs pie pusfinālu un fināla koncertu jaunā formāta. Jaunās radošās komandas sastāvā ir režisores Anna Vekmane un Zane Gargažina, visu trīs koncertšovu vadītāji būs Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers un etno-tehno-trans-disko grupa MAD ANT, jeb Nacionālā teātra aktrises Madara Boitmane un Anta Aizupe.

Iepriekšējos gados vairāk tika lutināts tas skatītājs, kas Eirovīzijas šovu vēroja pie TV ekrāna, šoreiz akcenti ir pārlikti tā, lai skatītāji zālē justos līdzdalīgi tam, kas notiek uz skatuves. Savukārt mūzika un dejotprieks apvienos un aizraus kā mūziķus tā arī tos skatītājus, kas vēros tiešraidi ekrānos.

"Nešaubāmies, ka "Dziesmas 2013" koncertšovi būs patiesu emociju, pozitīvu joku un kvalitatīvu priekšnesumu parāde," sola jaunās režisores Zane un Anna. "Ticam, ka mūsu radošās komandas pozitīvisms "piecels kājās" ikvienu, un šis būs aizraujošs televīzijas šovs, kas gandarījumu sniegs gan tā veidotājiem, gan skatītājiem."

Kā "Dziesma 2013" pusfinālu koncertu viesi savu dalību jau ir apstiprinājuši grupas "Astro’n’out", "Triānas parks", "DaGamba" un Lara Bellerose (Beļģija), "Tumsa", "Pulsa efekts", Rīgas Doma kora skolas koris, Anmary u.c. Nacionālās atlases fināla koncertā viesu statusā piedalīsies "Labvēlīgais tips", Ott Lepland (Igaunija), Melo M u.c.

Pusfinālu koncerti norisināsies 8.februārī un 9.februārī koncertzālē "Palladium", Nacionālās atlases fināls notiks 16.februārī Ventspils teātra namā "Jūras vārti" . Visi koncertšovi notiks klātesot skatītājiem, un būs redzami tiešraidē LTV1. Biļetes pieejamas tirdzniecībā "Biļešu serviss" kasēs.

Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālo atlasi Latvijas Televīzija arī šogad organizē sadarbībā ar ilggadējiem sadarbības partneriem - Ventspils pilsētu un Ventspils attīstības aģentūru, - kuri jau trīspadsmito gadu sniedz neatsveramu atbalstu Starptautiskā dziesmu konkursa rīkošanā, kas ir tik nozīmīgs Latvijas mūziķiem un visai sabiedrībai.

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Pusfināli ir paredzēti 14.maijā un 16.maijā, bet fināls - 18.maijā.

Visa informācija par "Dziesmas 2013" dalībniekiem, izpildītājiem, autoriem un dziesmas pieejamas LTV.LV lapā "Dziesma 2013" (http://www.ltv.lv/eirovizija/dziesmas/ ).

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Dana 19.01.2013 20:54
dziesmu demo versijas bijavisai pieņemamas. bet tik līdz tajās tika iesaistīti vietējie krāmi, tipa berezina uc, tā viss repertuārs tika neglābjami sačakarēts. žel.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss