DONS uzņem apgriezienus(klausies audio)

Pēc neilgas vasaras pauzes pazīstamais mūziķis Dons nodod vērtējumam jaunu singlu “When Love Turns To Pain” un gatavojas doties savā pirmajā koncertu tūrē pa Latviju.

DONS uzņem apgriezienus(klausies audio)
Komentāri[38] Bilžu galerija[2] 05.10.2006 16:17

Kopš Dons nācis klajā ar savu jauno solo albumu, jau vairākas tā dziesmas kā “Lights Out” un “Mr. Greene” kļuvušas iecienītas un ieņēmušas stabilu vietu Latvijas populārākajās radiostacijās.

Jaunais singls “When Love Turns To Pain”, kas tāpat kā citas albuma dziesmas tapis Zviedrijā, studijā “MIR”, sadarbojoties ar producentu Pīteru Mensonu, ir stāstījums par to, kādas var būt mīlestības dažādās puses - neizprotamas, mainīgas un spējīgas pat sāpināt!

Aizvadītajā vasarā Dons piedalījās dažādos Latvijas mūzikas festivālos, kur kopā ar savu grupu (Haralds Stenclavs - taustiņi, Vilnis Krieviņš - bungas, Mārtiņš Bērtulis un Mārcis Auziņš - ģitāra, Toms Poišs - bass) izpildīja jau popularitāti ieguvušās dziesmas no sava albuma. Apmeklētāju atsaucība izrādījās negaidīti liela, tādēļ arī, iestājoties rudens sezonai, ar Radio SWH un “Noma.lv” atbalstu sāksies koncerttūre Latvijas klubos un lielākajos kultūras namos:

  • 14.10 Limbažu k/n
  • 21.10 “Četri Balti Krekli”, Rīga
  • 27.10 Studentu klubs
  • 01.11 “Jelgavas Baltie Krekli”
  • 03.11 Siguldas k/n
  • 04.11 Preiļu k/c
  • 10.11 Majoru k/n
  • 11.11 “Pablo”, Liepāja
  • 24.11 Viesītes k/p

Kā sola pats mūziķis, viņa jaunais roka skanējums, spēcīgais vokāls un profesionālais pavadošais sastāvs patīkami pārsteigs pat tos, kam līdz šim Dons licies pārāk popsīgs. Dziesmu dažādība neļaus klausītājam atslābt ne uz mirkli, bet mūziķu strāvojums noturēs uzmanību līdz pat koncerta beigām.

Pašā tūres viducī - 2.novembrī - Dons ieplānojis burziņu ar saviem faniem. Atpūtas kompleksa “Krasta Lido” slidotavā pēc nelielām sporta aktivitātēm notiks pasēdēšana pie tējas ar cepumiem, kā arī dažādi konkursi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [38] ››
FoxyLady 02.01.2007 04:51
man patīk Lights Out, bet “When Love Turns To Pain” man atgādina Reiniku! (puke) :D
bet nu - lai tik veicās!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss